Bazénová dlažba Rio Multi

Rio Multi dlažba

 

Bazénová dlažba Rio Multi

Z hektickej modernej doby naspäť do prírody? Prírodné materiály sú pre niekoho neodmysliteľnou súčasťou ľudského života, zatiaľ čo iní im ešte neprišli „na chuť“. Pokiaľ však hľadáte prírodnú bazénovú dlažbu, potom vám môžeme ponúknuť Rio Multi. Bazénová dlažba čisto z prírodného kameňa. Okolo bazéna vyzerá úplne skvostne. Vďaka svetlej prirodzenej farbe sa krásne snúbi aj s ostatnými, napríklad modernými materiálmi, ktoré budete mať na záhrade. Materiál sa vzhľadovo aj formou  snúbi s okolitým prostredím a vytvorí jedinečné útulné miesto plné originality a vznešenosti, pritom si zachová svoju pôvodnú štruktúru prírodného kameňa.

Praktická a nadčasová bazénová dlažba

Materiálom je travertín. Ten je sám o seba veľmi stabilný (napríklad voči poveternostným podmienkam, slnečnému žiareniu alebo aj voči vlhkosti, ktorá sa často vyskytuje v okolí bazéna), samozrejme je tiež mrazuvzdorný, odolný a praktický na udržovanie. Striedanie vysokých a nízkych teplôt dlažbu žiadnym spôsobom neponičí. Krásne a elegantne bude dlažba vyzerať nielen okolo bazéna, ale aj okolo pergoly, na terase, v garáži či kdekoľvek inde vo vonkajšom prostredí. Jedná sa o vonkajšiu alebo exteriérovú dlažbu s protišmykovosťou R11.

Bazénová dlažba má rozmery 61 x 40,6 cm. Hrúbka je 3 cm.

K bazénovej dlažbe odporúčame špeciálnu chémiu - lepidlo, penetráciu, hydroizoláciu, impregnáciu, škárovaciu hmotu, silikón a následne prípravok na dlouhodobú údržbu.

Do ďalšieho príslušenstva môžeme zahrnúť bazénový lem. Na výber sú dve varianty. Bazénový lem Multi - štiepaný alebo Doska Multi – zaoblená. Obidva varianty môžete použiť na najtesnejšie okolie bazéna. Lem sa lepí na lepidlo.

Bazénová dlažba Rio Multi môže byť položená buď do štrkového lôžka, alebo pokiaľ máte okolo bazéna vybetónovanú plochu, tak dlažbu môžete nalepiť na betónový podklad špeciálnym lepidlom. Ďalšie rady a tipy ohľadom pokladania dlažby nájdete tu.

Dlažbu k bazénu Rio Multi máme skladom. V prípade, že si nie ste istí výberom, tak si môžete objednať vzorku. Môžete využiť aj našich služieb grafického vizuálneho spracovania.

Chcete si urobiť lepšiu predstavu o tom, ako by to celé mohlo vyzerať a radšej sa pozrieť na viacero vzoriek? Navštívte nás v našej predajni s veľkou, krásnou a bohatou záhradou s vystavenými výrobkami!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz