Dlažba okolo bazéna Colosseo Grigioni

Colosseo Grigioni dlažba

 

Dlažba okolo bazéna Colosseo Grigioni

Urobte si na záhrade oázu pokoja a pohodlia! Hľadáte dlažbu okolo bazéna a chcete s ňou obložiť aj terasu? V tom prípade ste na správnom mieste! Moderným a veľmi vkusným prvkom do každej záhrady je talianska exteriérová dlažba Colosseo Grigioni. Túto dlažbu vyrába značka Altra Pietra. Vďaka svetlo sivému odtieňu sa skvelo hodí k moderným novostavbám, ale  svojim kamenným vzhľadom má veľmi blízko aj k prírode. Chcete mať na záhrade praktickú a odolnú dlažbu ako okolo bazéna, tak aj na terase? Tato bazénová dlažba Colosseo Grigioni spĺňa oboje a má ešte viac cenných vlastností!

Colosseo Grigioni je keramická dlažbu. Tato bazénová dlažba má šírku 2 cm. Samozrejmosťou je mrazuvzdornosť, odolnosť proti vlhkosti a ostatným poveternostným podmienkam. Dlažba je protišmyková R11 vďaka tomu je vhodná na pokládku nielen okolo bazéna, ale aj na terasy, pergoly, okolo domu, na chodníky, vonkajšie schodisko aj na akékoľvek ďalšie miesta v exteriéri. Vytvoríte s ňou dokonca aj príjazdovú komunikáciu alebo parkovacie státie. Všetko môžete mať v jednotnom, elegantnom a dizajnovo zladenom štýle.

Prírodný odtieň šedého kameňa sa hodí k modernej novostavbe aj do prírody.

Keramické dlažby majú v dnešnej dobe veľmi originálny design, ktorý v tomto prípade môže pripomínať štruktúru prírodného kameňa. Pokiaľ vyberáte bazénovú dlažbu na objednávku s predstihom, môžete si vybrať z rôznych veľkostí.

Dlažbu vhodnú okolo bazéna Colosseo Grigioni ponúkame na objednávku v rozmeroch: 45 x 90 cm, 60 x 60 cm, 60 x 120 cm, 120 x 120 cm, 120 x 240 cm.

A ako na položenie dlažby? Dlažby okolo bazéna sa všeobecne najviac lepia lepidlom na betónový podklad. Najbližšie k bazénu sa najskôr nalepí bazénový lem. Ten máme k dispozícii aj pri tejto dlažbe. Konkrétne ide o bazénový lem pravoúhly 35 x 90 cm s výškou 5,5 cm. Ostatnú dlažbu je možné nalepiť lepidlom, zvoliť položenie do betónu, do štrkového lôžka alebo na terče. Máme pripravené aj ďalšie návody, rady a tipy ohľadom pokladania dlažby.

Stále si nie ste istí výberom? Práve pre tieto prípady máme k dispozícii vzorku dlažby. Zaujíma vás, ako to bude vyzerať? Využite nášho grafického návrhu.

Príďte sa za nami pozrieť do našej predajne s krásnou a veľkou záhradou plnou úžasných produktov. U nás nájdete široký výber rôznych materiálov, odborné poradenstvo, množstvo príslušenstva a samozrejme originálny tovar všetkého druhu. Dlažby nielen z kameňa a prírodných materiálov, ale aj z keramiky, obklady nielen z betónu, ale aj sadrové alebo prírodné a veľa ďalšieho.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz