Nepravidelná dlažba k bazénu Kora Medu

Kora Medu dlažba

 

Nepravidelná dlažba k bazénu Kora Medu

Vnukli ste si myšlienku, že si zaobstaráte bazén? A keď už bazén, tak poriadny! Najlepšie zabudovaný do zeme a krásne obložený prírodnou dlažbou? Máte radi nepravidelné tvary a prírodné materiály? V tom prípade si zamilujete našu obľúbenú bazénovú dlažbu Kora Medu.

Prírodný kameň nie je možné niečim nahradiť. Tento má dokonca nepravidelné tvary. Celkový dojem z dlažby je úplne prirodzený, ale pritom stále veľmi vkusný. Prírodnú dlažbu k bazénu jednoducho zjednotíte s okolitým prostredím, či už pôjde o krásne záhrady okolo bazéna alebo o terasy okolo domu. Dlažbu môžete použiť nielen okolo bazéna, ale aj na chodníky okolo domu, na terasu, na pergolu, pred dom, do altánkov a na akékoľvek ďalšie pochôdzne plochy.

  • Dlažbu Kora Medu máme aj v pojazdovom variante, takže s ňou vytvoríte aj parkovacie státie, prístrešok na automobil, alebo akúkoľvek ďalšiu pojazdovú plochu. Všetko môžete ladiť do jedného trendu.

O aký typ materiálu ide v prípade bazénovej dlažby Kora Medu? Kora Medu je z rulu. Jej farebné rozlíšenie je hrejivé, obsahuje odtiene žltej, oranžovej, hnedej až po šedú.

Vonkajšiu nepravidelnú dlažbu Kora Medu predávame po paletách. Z jednej palety môžete urobiť až 20 m2 samozrejme všetko závisí od veľkosti škáry, ktorú zvolíte. Pri úzkej škáre 1–2 cm vytvoríte zhruba 15 m2. Hrúbka dlažby je 1,5 až 3 cm. Dlažba z prírodného kameňa je pevná a odolná.

K dlažbe odporúčame aj špeciálnu chémiu. Lepidlá/maltového lôžka, impregnácie a škárovacie hmoty.

Bazénový lem Kora Medu nie je k dispozícii, ale farebne sa k tomuto materiálu odporúča doska Multi – zaštipovaná, ako môžete vidieť aj na fotografii. Bazénový lem je potrebné nalepiť na lepidlo. Pochôdznu dlažbu Kora Medu potom následne môžete dať do betónu alebo nalepiť na betónový základ. V prípade, že zvolíte hrubší variant – pojazdovú dlažbu Kora Medu, ktorá má šírku 2,5 až 5 cm, môžete ju položiť okolo bazéna aj na sucho do štrkového lôžka. Zaujímate sa o viacej informácií ohľadom pokladania bazénovej dlažby? Kedykoľvek nás môžete kontaktovať telefonicky, prísť osobne alebo si prečítať naše rady a návody.

Nepravidelnej dlažby k bazénu Kora Medu máme široké skladové zásoby!

Potrebujete vidieť, ako bazénová dlažba vyzerá? Chcete sa na ňu zblízka pozrieť? Kedykoľvek si môžete z pohodlia domova objednať vzorku dlažby. Taktiež vám veľmi radi vám pripravíme grafické spracovanie, aby ste si mohli urobiť lepšiu predstavu o tom, ako dlažba bude vyzerať.

Chceli by ste si radšej urobiť výlet a rovno sa prísť pozrieť do našej veľkolepej predajne? Neváhajte! Na našej predajni uvidíte nielen vzorky všetkých dlažieb a obkladov, ale aj množstvo ďalších vystavených výrobkov. Navyše sa môžete prejsť našou krásnou záhradou, kde určite načerpáte inšpiráciu, aby ste si mohli zvelebiť váš domov.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz