Dlažobné kocky Sandy

Kód: 3291
Značka: Seviano
€59,64 / balenie 100 kg €49,70 bez DPH
Skladom

Cesty z prírodného kameňa dávajú aj záhradke pred domom kvôli nepravidelnosti svojich foriem prírodný charakter. Je možné vybudovať aj nízke schody a dokonalý dojem robí dlažba z prírodných dlaždíc tiež v pergolách či rôznych prístreškoch v záhrade. Kamenné dlažobné kocky Sandy sú vyrobené z veľmi kvalitného a pevného pieskovca. Kocky sú predávané na váhu a 1 m² váži približne 100 kg (cca 9 x 9 kociek). Stačí si teda do kalkulačky zvoliť počet m², ktoré potrebujete a všetko sa Vám na váhu vypočíta. Výhody prírodného kameňa tu nie je nutné príliš uvádzať. Len toľko: tento materiál je mimoriadne vhodný pre vedľajšie cestičky, praktickejšie a tiež štýlovejšie než piesok alebo štrk, ktorý býva bežne užívaný.

Váha kociek na 1 m² je približne 100 kg. Kocky sú predávané na kg takže pri expedícii kocky nepočítame ale vážime.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Dlažobné kocky Sandy sú stále žiadanejším prírodným materiálom vyrobeným z pieskovca. Ten dodáva kockám ich osobité čaro vďaka rôznorodosti každej jednej kocky. Farba sa vždy mierne líšia a veľkosť je 10 x 10 cm, čo pôsobí veľmi autentickým dojmom a vytvára tak úplne originálny dlažbu. Zároveň Vám vďaka rôznym veľkostiam umožňuje využiť Vašej kreativitu. 
 

Váha kociek na 1 m² je približne 100 kg. Kocky sú predávané na kg takže pri expedícii kocky nepočítame ale vážime.

Cesty z prírodného kameňa dávajú aj záhradke pred domom kvôli nepravidelnosti svojich foriem prírodný charakter. Je možné vybudovať aj nízke schody a dokonalý dojem robí dlažba z prírodných dlaždíc tiež v pergolách či rôznych prístreškoch v záhrade.

Najlepšie sa kombinuje s dlažbou Tiga Sandy a obrubníky Sandy.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: VENKOVNÉ DLAŽBY
Materiál: Prírodný kameň
Série: Sandy
Rozmery: 10 x 10 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Pieskovec
Rozmery kociek: 10 x 10 cm, výška 4-7 cm
Použitie: pochôdzna aj pojazdová dlažba
Približná spotreba: cca 100 kg/ 1 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz