Kamenná dlažba - Tiga Sandy

Kód: 196/60S1 196/61S1 196/40S1 Zvoľte variant
Značka: Seviano
€21,04 / balenie 0,36 m2 €31,55 / balenie 0,54 m2 €14,34 / balenie 0,24 m2 od €14,34 / balenie 0,24 m2 €17,53 bez DPH €26,29 bez DPH €11,95 bez DPH od €11,95 bez DPH €58,44 / 1 m2 €58,43 / 1 m2 €59,75 / 1 m2
Skladom Skladom 4 - 6 týždňov Zvoľte variant
Vyberte si formát
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tiga Sandy je prírodná kamenná dlažba vyrobená z pevného štiepaného pieskovca. Možno ju použiť v exteriéri aj interiéri. Jedná sa o nádherný pieskovec vo veľkých formátoch vhodný na akékoľvek pochôdzne aj pojazdné plochy. Kamene sú narezané na rozmery 60 × 90 cm, 60 x 60 cm alebo na 40 × 60 cm. Hrany sú atikované (tj. Sú ručne osekávané tak, aby nešiel vidieť rez). Vďaka veľkému formátu kamenných dlaždíc sa Tiga Sandy dokonale hodí do veľkých priestorov v dome i na záhrade.

Ďalšie naskladnenie formátu 40 x 60 cm prebehne začiatkom augusta.

tiga

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Formátovaná dlažba Tiga Sandy je preferovaná ako elegantná prírodná vonkajšia dlažba. Dlažobný kameň Tiga Sandy je ručne opracovaný štiepaný pieskovec ponúkaný v dvoch veľkostiach. Rozmery väčších dlaždíc sú 60 x 90 cm, 60 x 60 cm a menších 40 x 60 cm, hrany oboch týchto veľkostí sú atikované. Pieskovce sú vo veľkých formátoch, ktoré sú vhodné na pochôdzne a pojazdové plochy, môžete dlažbu položiť aj v interiéri, ale skôr býva umiestňovaný do priestorov vonkajších. Pevný a kvalitný pieskovec je vhodné pokladať do betónu.
 
 
K tejto dlažbe ďalej odporúčame:
 
 Interiér  Exteriér 
Impregnácia  WProtect   Porosil RVV
Škárovacia hmota  NVL 300  NVL 300
 

Plánujete renováciu Vašej dlažby v záhrade? Chcete siahnuť po niečom prírodnom, osobitom a autentickom, čo dodá Vašej záhrade štýlovú eleganciu? Pieskovcová kamenná dlažba má krásnu farebnosť, ktorá Vašu záhradu rozžiari a dá jej úplne nové kúzlo. Každý návštevník sa do Vašej záhrady zamiluje a len tak sa mu dlažba neopozerá. Dlažba Tiga Sandy je tiež veľmi nenáročná na údržbu, nepotrebuje žiadnu špeciálnu chemickú úpravu, najlepšie variantom je priebežná starostlivosť o kameň bežným zametaním, veľmi účinné je tiež ju čistiť vodou. Pokiaľ využívate vysokotlakový čistič, použite skôr slabšie prúd.

Tiga Sandy nie je jediným produktom série Tiga, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

Najlepšie sa kombinuje s dlažobnými kockami Sandy nebo obrubníky Sandy.

Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Nechať inšpirovať sa môžete aj na našich webových stránkach v už realizovaných projektoch, kde sme so zákazníkmi vybrali najvhodnejšie návrhy a výsledná práca je naozaj dych berúce. Presvedčiť sa môžete sami vo fotogalérii realizácií našich kamenárov.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Série: Sandy
Pokládka: Do štrku - pochôdzne plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pojazdové plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pochôdzne plochy
Balenie 2: 60 x 60 cm, 40 x 60 cm, 60 x 90 cm
Interiér x Exteriér: Pieskovec
Mrazuvzdornosť: Pochôdzna
Počet balení (paleta / vrstva): Natura
Počet balení (paleta): 2 - 4 cm
Použitie: Exteriér - vonkajší
Rozmery: 60 x 60 cm, 60 x 90 cm, 40 x 60 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Pieskovec
Hrúbka kameňa: 2-4 cm
Mrazuvzdornosť: Áno
Stálofarebnosť: Áno
Stabilná voči slnečnému žiareniu: Áno
Obsah balenia: 1
Hmotnosť 60 x 60 cm: cca 25 kg / ks , cca 72 kg / m²
Hmotnosť 60 x 90 cm: cca 40 kg / ks , cca 72 kg / m²
Hmotnosť 40 x 60 cm: cca 15 kg / ks , cca 72 kg / m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz