Vonkajšia dlažba Seviano Sabbia 60x90x2 cm

Kód: 010209
Značka: Seviano
€38,80 / balenie 0,54 m2 €32,33 bez DPH €71,85 / 1 m2
Na objednávku

Venkovní velkoformátová dlažba Seviano Sabbia o síle 2 cm. Moderní kalibrovaná dlažba je díky svým technickým vlastnostem vhodná do komerčních prostor a také pro dláždění kolem rodinných domů. Dlažba je balena po 0,54 m2 a váží 45 kg/m2.

Tuto dlažbu nabízíme také v 1 cm.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Dlažba Altra Pietra je velmi všestranný produkt, který můžeme definovat třemi charakteristickými rysy. Krása – která dodá eleganci prostoru v interiéru i exteriéru. Udržitelnost – velmi nízké náklady na údržbu dlažeb. Funkčnost – technické vlastnosti dlažeb Altra Pietra zaručují velmi dlouhou životnost a ideální parametry. V nabídce máme mnoho barev a formátů.

 

Spôsob pokládky

1. Kladenie do betónu alebo na lepidlo

Perfektné technické parametre keramických dlažieb Altra Pietra o sile 2 cm v kombinácii s pokládkou na lepidlo alebo do betónového poteru zaručujú vytvorenie veľmi odolnej povrchovej vrstvy. Tento spôsob pokládky umožňuje pohyb a parkovanie osobných automobilov a využitie dlažieb aj na vytěžovaných verejných plochách ako sú cyklotrasy, chodníky a námestia.

2. Inštalácia do štrkového lôžka

Keramické dosky sily 2 cm je možné ukladať do jemného štrkového lôžka bez nutnosti lepenia či betónovania. Jednoduchým kladením tak ihneď získate krásny protišmykový povrch odolný proti nepriaznivým poveternostným podmienkam, machu a plesniam. Vedľa výroby zaujímavých dekoratívnych plôch je pokládka do štrku vhodná na miesta, kde je problém vytvoriť drenáže vody v krajine alebo v betónových povrchoch (terasy alebo balkóny).

3. Inštalácia na terče

Keramickú dlažbu Altra Pietra možno pokladať na konštrukciu terčov, ktorá sa skladá z nosných polypropylénových podpier. Podpery sú dokonale nastaviteľné a umožňujú realizáciu zvýšených podláh na takmer ľubovoľnom podklade. Tento spôsob pokládky je veľmi jednoduchý a navyše umožňuje ukrytie elektrických a vodovodných systémov do dutiny pod dlažbou.

 pokladka ikona

Terče pod dlaždice - rozšířená - vdz - Seviano (1) (1)

Celý sortiment terčov na pokládku keramických dlažieb nájdete tu.

Výhody keramických dlažieb 2 cm

 • Protisklzovosť R11
 • Zaručená trvanlivosť
 • Mrazuvzdornosť
 • Moderný design
 • Vhodné pre verejné priestory 
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnosť voči chemikáliám
 • Snadná údržba
 • Všestranný produkt 
 • Odolnosť proti oderu
 • Pomer cena / kvalita 

 

Dodatočné parametre

Kategória: VENKOVNÉ DLAŽBY
Materiál: Keramika
Vzhled: Tvár kameňa
Barevnost: Béžová, Krémová
Druh dlažby: Pochozí
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy, Do lepidla - pojezdové plochy, Na terče - pochozí plochy, Do lepidla - pochozí plochy
Tloušťka: 2 cm
Tvar: Obdélník
Použití: Exteriér - venkovní
Typ materiálu: Keramika
Formát jednotlivých kusů: 60 x 90 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Dle způsobu pokládky
Tloušťka dlažby: 2 cm
Obsah balení: 0,54 m²
Váha m²: 45 kg
Množství na paletě: 25,92 m²
Váha palety: 1.210 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz