Fontána pieskovcová guľa hladká

Kód: 543/OE 3 543/OE 4 543/OE 6 Zvoľte variant
Značka: Seviano
€116,39 / ks €317,06 / ks €718,42 / ks od €116,39 / ks €96,99 bez DPH €264,22 bez DPH €598,68 bez DPH od €96,99 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte priemer gule
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Fontána v tvare hladkej pieskovcové guľe je vyrobená z indického kremičitého pieskovca. Kameň má krásnu farebnú štruktúru a je mrazuvzdorný. Dokonale sa bude hodiť do Vašej štýlovej záhrady, ale pôvabne pôsobí aj v prostredí terás.

Môžete ich použiť v interiéri aj exteriéri.

Pre sprevádzkovanie je potreba čerpadlo a ďalšie príslušenstvo a u nás ho môžete výhodne zakúpiť ako celý inštalačné set.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodná elegantná fontána v tvare gule je vyrobená z indického kremičitého pieskovca. Pieskovec predstavuje krásny prírodný materiál, s ktorým sa dá v záhrade úžasne tvoriť. Jeho veľkou výhodou je ľahká opracovateľnosť, takže aj začiatočník po chvíli zvládne základnu kamenársku prácu. S touto fontánou už však žiadnu prácu mať nebudete, stačí ju len zapojiť a už sa z nej môžete radovať vo Vašej záhrade. Povrchová úprava pieskovca dodáva fontáne elegantný a osobitý štýl.

V dnešnej dobe sú kamene vnímané ako neskutočný zdroj energie. V každom prípade sa ale na naše záhrady kameň hodí už len pre svoj prírodný pôvod a vzhľad, originalitu každého kúsku a trvanlivosť, avšak aj farebnosť a kresbu. Kamenné fontána z pieskovca Vám teda môže ponúknuť originálny vzhľad, ktorý u nikoho na záhrade nenájdete.

Pieskovec radíme medzi usadené horniny - jeho vývoj a vznik trval po milióny rokov. Štruktúru tvoria stmelená zrná s veľkosťou 0,06 až 2 mm. Zrná držia pohromade karbonátové alebo železitý tmel. Pieskovcové zrná sú väčšinou tvorená kremeňom, živca, silicity ai. Zrnká hornín sa najčastejšie usadzovala v údoliach a na dne morí, kde na ich stmelenie mala zásadný vplyv voda, ľad a tlak nadložia.

Okrasné záhrady sú útočiskom, kam sa človek v dnešnej uponáhľanej dobe uchyľuje k odpočinku. Uprostred zelene prežívame radostné chvíle s rodinou alebo priateľmi a tešíme sa z krás, ktoré nám ponúkaju rôzne zákutia a scenérie. Onen kúsok prírody u nášho bytu, domu alebo chaty je miestom, na ktoré sa radi vraciame a kde je nám dobre. Môžeme tu relaxovať, stretávať sa s priateľmi a alebo realizovať sami seba a popustiť uzdu svojej tvorivosti. Okrasná pieskovcová gule sa môže stať novým srdcom Vašej záhrady a dodať jej príjemnú a uvoľnenú atmosféru.

 Inštalácia fontány je veľmi jednoduchá s našim pripraveným inštalačným setom. Dopravu Vám zabezpečíme po celej republike.

Ako fontánu zapojiť?

S našim inštalačným setom je zapojenie novej fontány naozaj jednoduché a zvládne to takmer každý. Tu je krátky náhľad ako inštalácia prebieha.

  • Do vyhĺbené diery vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bolo ponorené
  • Položíme pororošty
  • Rošt prikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamienkami, štrkom, či kamennou kôrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do siete

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁHRADA
Obsah balení: 1
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz