Kamenná dlažba - Kastelo Nova

Kód: 9927S1
Značka: Seviano
€53,60 / balenie 0,84 m2 €44,67 bez DPH €63,81 / 1 m2
Skladom

Ako novinku sme do nášho sortimentu zaradili vápencovou dlažbu Kastelo Nova. Formátovaná dlažba Kastelo Nova je vyrobená zo štiepaného pieskovca šedohnedé farby. Dlažbu ponúkame v rozmere 56 x 40 cm, 70 x 40 cm, 84 x 40 cm a hrúbka kameňa je 2,5 cmPonúkame ju v balení s obsahom 0,84 m2. Jedno balenie obsahuje rozmery 56 x 40 cm, 70 x 40 cm, 84 x 40 cm. Dlažbu Kastelo Nova je možné použiť do interiéru aj do exteriéru. Dlažba Kastelo Nova je ideálnou voľbou na terasy, balkóny alebo do altánkov.

Minimálne objednateľné množstvo je 5 m2.

 Na sklade 10,92 m2. Ďalšie naskladnenie prebehne na jar 2024.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
K tejto dlažbe ďalej odporúčame:
 
 Interiér  Exteriér 
Impregnácia  WProtect   Porosil RVV
Škárovacia hmota  NVL 300  NVL 300

 

Dlažba z prírodného šedohnedého vápenca sa vyznačuje veľkou odolnosťou. Dlažbu Kastelo Nova ponúkame vo formáte 56x40cm, 70x40cm, 84x40cm. Dlažba je vhodná na komunikácie okolo domu, na terasy a k bazénom. Luxusný dizajnový efekt zaistí štiepaný protišmykový povrch, ktorý zaisťuje originalitu každého kusu. Ručne zasekávanie hrany po obvode jednotlivých dlaždíc podporujú tento efekt.

Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčný, krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj na vonkajšie a vnútorné dlažby.

Prírodná kamenná dlažba môže mať rôzny tvar, štruktúru a odlišnosť vo farebnej skladbe. Každý kameň je jedinečný a originálny. Neopakovateľnosť prírodného kameňa je hlavnou prednosťou pred kameňom umelým. Preto tiež fasádne kamenné obklady navodzujú vzhľad modernej architektúry a snúbia originálny ráz domu s vysokou úžitkovou hodnotou. Ďalšou  výhodou prírodného kameňa je obrovská životnosť, stálosť a bezúdržbovosť oproti bežným fasádnym materiálom, ako je napríklad drevo, alebo fasádna omietka. Rovnako ako v exteriéri, tak aj v interiéri domu je možnosť využitia prírodného kameňa nielen ako charakteristický rys celej stavby, ale ako doplnok, ktorý túto dlažbu odlišuje od ostatných časti domu.

 

Najlepšie sa kombinuje s dlažobnými kockami Mango alebo obrubníkmi Mango.

Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Nechať inšpirovať sa môžete aj na našich webových stránkach v už realizovaných projektoch, kde sme so zákazníkmi vybrali najvhodnejšie návrhy a výsledná práca je naozaj dych berúca. Presvedčiť sa môžete sami vo fotogalérii realizácií našich kamenárov.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Druh dlažby: Pochôdzna
Pokládka: Do betonu/maltovej zmesi - pochôdzne plochy, Do štrku - pochôdzne plochy
Typ kameňa: Vápenec
Rozmery: 56x40cm, 70x40cm, 84x40cm
Použitie: Interiér - vnútorné, Exteriér - vonkajšie
Hrúbka: 2,5 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Vápenec
Formát jednotlivých kusov: 56x40cm, 70x40cm, 84x40cm
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Áno
Hrúbka kameňa: 2,5 cm
Kalibrovaná: Áno
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz