Keramická dlažba Seviano Granito Montorfano 3 cm - pojazdová

Kód: 000556 000922 000857 Zvoľte variant
Značka: Seviano
€33,80 / balení 0,32 m2 €36,61 / balenie 0,36 m2 €54,47 / balenie 0,48 m2 od €33,80 / balení 0,32 m2 €28,17 bez DPH €30,51 bez DPH €45,39 bez DPH od €28,17 bez DPH €105,63 / 1 m2 €101,69 / 1 m2 €113,48 / 1 m2
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Vyberte si formát
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Keramická dlažba Seviano Granito Montorfano má hrúbku 3 cm. Rozmery dlažby sú 40 x 80 cm, 60 x 60 cm a 40 x 120 cm. Dlažba je vhodná do komerčných priestorov, na pojazdové plochy a parkovacie státia.

Rektifikovaná dlažba má hrany zbrúsené do pravého uhla. Pri procese rektifikácie je každá dlaždica precízne zbrúsená na totožnú veľkosť. Rektifikácia teda umožňuje pokládku dlažby s minimálnou škárou od 2 mm.

Rektifikovaná dlažba má krehké hrany a vyžaduje vyššiu opatrnosť pri manipulácii a pokládke.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Dlažba Seviano Granito Montorfano je veľmi všestranným produktom, ktorý môžeme definovať tromi charakteristickými rysmi. Krása – ktorá dodá eleganciu priestoru v interiéri aj exteriéri. Udržateľnosť – veľmi nízke náklady na údržbu dlažby. Funkčnosť – technické vlastnosti dlažby Altra Pietra zaručujú veľmi dlhú životnosť a ideálne parametre. V ponuke máme mnoho farieb a formátov.

Spôsob pokládky

1. Pokládka do betónu alebo na lepidlo

Perfektné technické parametre keramickej dlažby Altra Pietra o hrúbke 2 cm v kombinácii s pokládkou na lepidlo alebo do betónového poteru zaručujú vytvorenie veľmi odolnej povrchovej vrstvy. Tento spôsob pokládky umožňuje pohyb a parkovanie osobných automobilov a využitie dlažby aj na zaťažovaných verejných plochách ako sú cyklotrasy, chodníky a námestia.

2. Inštalácia do štrkového lôžka

Keramické dosky o hrúbke 2 cm je možné ukladať do jemného štrkového lôžka bez nutnosti lepenia či betónovania. Jednoduchou pokládkou tak ihneď získate krásny protišmykový povrch odolný proti nepriaznivým poveternostným podmienkam, machu a plesniam. Popri výrobe zaujímavých dekoratívnych plôch je pokládka do štrku vhodná na miesta, kde je problém vytvoriť drenáže vody v zemi alebo v betónových povrchoch (terasy alebo balkóny).

3. Inštalácia na terče

Keramickú dlažbu Altra Pietra je možné pokladať na konštrukciu terčov, ktorá sa skladá z nosných polypropylénových podpier. Podpery sú dokonale nastaviteľné a umožňujú realizáciu zvýšených podláh na takmer ľubovoľnom podklade. Tento spôsob pokládky je veľmi ľahký a navyše umožňuje ukrytie elektrických a vodovodných systémov do dutiny pod dlažbou.

pokladka ikona

Terče pod dlaždice - rozšířená - vdz - Seviano (1) (1)

Celý sortiment terčov vhodných na pokládku keramických dlažieb nájdete tu.

Výhody keramickej dlažby 3 cm

 • Protišmykovosť
 • Zaručená trvanlivosť
 • Mrazuvzdornosť
 • Moderný design
 • Vhodná do verejných priestorov
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnosť voči chemikáliám
 • Jednoduchá údržba
 • Všestranný produkt 
 • Odolnosť voči odieraniu
 • Pomer cena / kvalita 

Stonepark.cz

Firma sa špecializuje na predaj obkladov, dlažieb a sortimentu pre záhradu. Všetky ponúkané materiály nájdete vo vzorkovej predajni Stonepark.cz, ktorá sa nachádza v areáli firmy Kameny.cz. Pri návšteve našej predajne Stonepark.cz  uvidíte nielen veľmi širokú ponuku obkladov a dlažieb, ale aj predajňu spoločnosti Kameny.cz, ktorá sa rozkladá na ploche 20.000 m².

Doprava

Dopravu realizujeme pomocou zmluvných partnerov a sme schopní Vám objednávky aj ťažších zásielok doručiť do troch pracovných dní po celom území SR. Dopravca má vždy na automobile mechanizáciu, ktorá je schopná materiál z vozidla zložiť na zem bez nutnosti fyzickej práce.

Dodatočné parametre

Kategória: VENKOVNÉ DLAŽBY
Materiál: Keramika
Vzhled: Tvář betonu
Barevnost: Šedá
Druh dlažby: Pojezdová
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy, Do lepidla - pojezdové plochy, Do lepidla - pochozí plochy, Do štěrku - pojezdové plochy
Tloušťka: 3 cm
Tvar: Obdélník, Štvorec
Použití: Exteriér - venkovní
Rozměry: 60 x 60 cm, 40 x 80 cm, 40 x 120 cm
Typ materiálu: Keramika
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Dle způsobu pokládky
Tloušťka dlažby: 3 cm
Váha m²: 68 kg
Rozměry: 40 x 80 cm, 60 x 60 cm, 40 x 120 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz