Keramická dlažba 3 cm Seviano Listone Marrone 40x120cm - pojazdová dlažba

Kód: 000668
Značka: Seviano
€54,40 / balení 0,48 m2 €45,33 bez DPH €113,33 / 1 m2
Na objednávku

Keramická dlažba Seviano Listone Marrone má hrúbku 3 cm. Rozmery dlaždíc sú 40 x 120 cm. Dlažba je vhodná na použitie na pochôdzne plochy, do komerčných priestorov alebo na parkovacie miesta.

Rektifikovaná dlažba má hrany zbrúsené do pravého uhla. Počas procesu rektifikácie je každá dlaždica presne vybrúsená na rovnakú veľkosť. Rektifikácia preto umožňuje pokládku dlažby s minimálnou medzerou 2 mm.

Rektifikovaná dlažba má krehké hrany a vyžaduje si väčšiu opatrnosť pri manipulácii a pokládke.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Dlažba Seviano Listone Marrone je veľmi univerzálnym výrobokom, ktorý možno definovať tromi charakteristickými vlastnosťami. Krása - ktorá dodáva interiéru a exteriéru eleganciu. Udržateľnosť - veľmi nízke náklady na údržbu dlažby. Funkčnosť - technické vlastnosti dlažby Seviano Porfido Lavis zaručujú veľmi dlhú životnosť a ideálne vlastnosti. Ponúkame množstvo farieb a formátov.

 

Spôsob kladenia 

1. Kladenie do betónu alebo na lepidlo

Perfektné technické parametre keramickej dlažby Seviano Porfido Lavis s hrúbkou 2 cm v kombinácii s pokládkou na lepidlo alebo do betónového poteru zaručujú veľmi odolnú povrchovú vrstvu. Tento spôsob pokládky umožňuje pohyb a parkovanie vozidiel a používanie dlažby aj na frekventovaných verejných priestranstvách, ako sú cyklistické chodníky, chodníky a námestia.

2. Inštalácia do štrkového lôžka

Keramické dosky s hrúbkou 2 cm možno uložiť do jemného štrkového lôžka bez potreby lepenia alebo betónovania. Vďaka tomu sa ľahko pokladajú a okamžite vytvárajú krásny, protišmykový povrch, ktorý je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, machu a plesniam. Okrem vytvorenia zaujímavých dekoratívnych povrchov je pokládka do štrku vhodná na miestach, kde je ťažké vytvoriť odtok vody v zemi alebo v betónových plochách (terasy alebo balkóny).

3. Inštalácia na terče

Keramickú dlažbu Seviano Porfido Lavis je možné pokladať na terčovú konštrukciu pozostávajúcu z nosných polypropylénových podpier. Podpery sú dokonale nastaviteľné a umožňujú realizáciu vyvýšených podláh na takmer akomkoľvek podklade. Tento spôsob pokládky je veľmi jednoduchý a umožňuje tiež skryť elektrické a vodovodné rozvody v dutine pod dlažbou.

pokladka ikona

Terče pod dlaždice - rozšířená - vdz - Seviano (1) (1)

Celý sortiment terčov vhodných na kladenie keramických dlažieb nájdete tu.

Výhody keramickej dlažby 3 cm

 • Protišmykovosť
 • Zaručená trvanlivosť
 • Mrazuvzdornosť 
 • Moderný design
 • Vhodná na verejné priestranstvá
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnosť voči chemikáliam
 • Jednoduchá údržba
 • Všestranný produkt 
 • Odolnost voči odieraniu
 • Pomer cena / kvalita 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: VENKOVNÉ DLAŽBY
Materiál: Keramika
Druh dlažby: pojazdová
Pokládka: Do lepidla - pochôdzne plochy, Do štrku - pochôdzne plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pochôdzne plochy, Do lepidla - pojazdové plochy, Do betónu/maltovej zmesy - pojazdové plochy, Do štrku - pojazdové plochy
Tloušťka: 3 cm
Tvar: Obdĺžnik
Rozmery: 40 x 120 cm
Použitie: Exteriér - vonkajšie
Farebnosť: Hnedá, Béžová
Vzhľad: Tvár dreva
Typ materiálu: Keramika
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Podľa spôsobu pokládky
Hrúbka dlažby: 3 cm
Hmotnosť m²: 68 kg
Rozmery: 40 x 120 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz