Keramická dlažba Seviano Pietra Nocciola rektifikovaná dlažba 3 cm - pojazdová

Kód: 000351
Značka: Seviano
€93,95 / balenie 0,81 m2 €78,29 bez DPH €115,99 / 1 m2
Na objednávku

Keramické mrazuvzdorné dlaždice majú hrúbku 3 cm. Rozmery dlaždíc sú 90 x 90 cm. Dlažba je vhodná na použitie ako pojazdná dlažba.

Detailné informácie

Podrobný popis

pokladka ikona
Terče pod dlaždice - rozšířená - vdz - Seviano (1) (1) 

Dlažba Seviano Pietra Nocciola je veľmi univerzálnym výrobokom, ktorý možno definovať tromi charakteristickými vlastnosťami. Krása - ktorá dodáva interiéru a exteriéru eleganciu. Udržateľnosť - veľmi nízke náklady na údržbu dlažby. Funkčnosť - technické vlastnosti dlažby Seviano Porfido Lavis zaručujú veľmi dlhú životnosť a ideálne vlastnosti. Ponúkame množstvo farieb a formátov.

 

Spôsob kladenia 

1. Kladenie do betónu alebo na lepidlo

Perfektné technické parametre keramickej dlažby Seviano Porfido Lavis s hrúbkou 2 cm v kombinácii s pokládkou na lepidlo alebo do betónového poteru zaručujú veľmi odolnú povrchovú vrstvu. Tento spôsob pokládky umožňuje pohyb a parkovanie vozidiel a používanie dlažby aj na frekventovaných verejných priestranstvách, ako sú cyklistické chodníky, chodníky a námestia.

2. Inštalácia do štrkového lôžka

Keramické dosky s hrúbkou 2 cm možno uložiť do jemného štrkového lôžka bez potreby lepenia alebo betónovania. Vďaka tomu sa ľahko pokladajú a okamžite vytvárajú krásny, protišmykový povrch, ktorý je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, machu a plesniam. Okrem vytvorenia zaujímavých dekoratívnych povrchov je pokládka do štrku vhodná na miestach, kde je ťažké vytvoriť odtok vody v zemi alebo v betónových plochách (terasy alebo balkóny).

3. Inštalácia na terče

Keramickú dlažbu Seviano Porfido Lavis je možné pokladať na terčovú konštrukciu pozostávajúcu z nosných polypropylénových podpier. Podpery sú dokonale nastaviteľné a umožňujú realizáciu vyvýšených podláh na takmer akomkoľvek podklade. Tento spôsob pokládky je veľmi jednoduchý a umožňuje tiež skryť elektrické a vodovodné rozvody v dutine pod dlažbou.

 

Celý sortiment terčov vhodných na kladenie keramických dlažieb nájdete tu.

 Výhody keramických dlažieb 3 cm

 • Protišmykovosť 
 • Zaručená trvanlivosť
 • Mrazuvzdornosť
 • Moderný design
 • Vhodné pre verejné priestory
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnosť voči chemikáliam
 • Jednoduchá údržba
 • Všestranný produkt 
 • Odolnosť voči odieraniu
 • Pomer cena / kvalita 

 

Dodatočné parametre

Kategória: VENKOVNÉ DLAŽBY
Materiál: Keramika
Vzhled: Tvár betónu
Barevnost: Hnědá, Béžová, Krémová
Druh dlažby: pojazdová
Rektifikace: Ano
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy, Do lepidla - pojezdové plochy, Na terče - pochozí plochy, Do lepidla - pochozí plochy, Do štěrku - pojezdové plochy
Tloušťka: 3 cm
Tvar: Čtverec
Použití: Exteriér - Vonkajšia
Typ materiálu: Keramika
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Podľa spôsobobu pokládky
Hrúbka dlažby: 3 cm
Hmotnosť m²: 70 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz