Vonkajšia dlažba Seviano Porfido Lavis

Kód: 011201 000222 000299 000298 Zvoľte variant
Značka: Seviano
€47,59 / balenie 0,72 m2 €56,04 / balenie 0,72 m2 €179,68 / balenie 1,44 m2 €562,12 / balenie 2,88 m2 od €47,59 / balenie 0,72 m2 €39,66 bez DPH €46,70 bez DPH €149,73 bez DPH €468,43 bez DPH od €39,66 bez DPH €66,10 / 1 m2 €77,83 / 1 m2 €124,78 / 1 m2 €195,18 / 1 m2
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Vyberte si formát
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Moderné keramické obklady ponúkáme vo farbe porfýru. Dlažba má hrúbku 2 cm a je vhodná na použitie v exteriéri. Vďaka svojmu protišmykovému povrchu je vhodná na pokládku okolo vonkajších bazénov a tiež na schody a terasy.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlažba Seviano Porfido Lavis je veľmi univerzálnym výrobokom, ktorý možno definovať tromi charakteristickými vlastnosťami. Krása - ktorá dodáva interiéru a exteriéru eleganciu. Udržateľnosť - veľmi nízke náklady na údržbu dlažby. Funkčnosť - technické vlastnosti dlažby Seviano Porfido Lavis zaručujú veľmi dlhú životnosť a ideálne vlastnosti. Ponúkame množstvo farieb a formátov.

Spôsob kladenia 

1. Kladenie do betónu alebo na lepidlo

Perfektné technické parametre keramickej dlažby Seviano Porfido Lavis s hrúbkou 2 cm v kombinácii s pokládkou na lepidlo alebo do betónového poteru zaručujú veľmi odolnú povrchovú vrstvu. Tento spôsob pokládky umožňuje pohyb a parkovanie vozidiel a používanie dlažby aj na frekventovaných verejných priestranstvách, ako sú cyklistické chodníky, chodníky a námestia.

2. Inštalácia do štrkového lôžka

Keramické dosky s hrúbkou 2 cm možno uložiť do jemného štrkového lôžka bez potreby lepenia alebo betónovania. Vďaka tomu sa ľahko pokladajú a okamžite vytvárajú krásny, protišmykový povrch, ktorý je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, machu a plesniam. Okrem vytvorenia zaujímavých dekoratívnych povrchov je pokládka do štrku vhodná na miestach, kde je ťažké vytvoriť odtok vody v zemi alebo v betónových plochách (terasy alebo balkóny).

3. Inštalácia na terče

Keramickú dlažbu Seviano Porfido Lavis je možné pokladať na terčovú konštrukciu pozostávajúcu z nosných polypropylénových podpier. Podpery sú dokonale nastaviteľné a umožňujú realizáciu vyvýšených podláh na takmer akomkoľvek podklade. Tento spôsob pokládky je veľmi jednoduchý a umožňuje tiež skryť elektrické a vodovodné rozvody v dutine pod dlažbou.

pokladka ikona

Terče pod dlaždice - rozšířená - vdz - Seviano (1) (1)

Celý sortiment terčov vhodných na kladenie keramických dlažieb nájdete tu.

 Výhody keramických dlažieb 2 cm

 • Protišmykovosť R11
 • Zaručená trvanlivosť
 • Mrazuvzdornosť
 • Moderný design
 • Vhodná na verejné priestranstvá
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnosť voči chemikáliam
 • Jednoduchá údržba
 • Všestranný produkt 
 • Odolnosť voči odieraniu
 • Pomer cena / kvalita 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšia keramická dlažba 2 cm - pochôdzna
Materiál: Keramika
Druh dlažby: Pochôdzna
Pokládka: Do lepidla - pochôdzne plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pojazdové plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pochôdzne plochy, Do lepidla - pojazdové plochy, Na terče - pochôdzne plochy, Do štrku - pochôdzne plochy
Tvar: Štvorec, Obdĺžnik
Použitie: Exteriér - vonkajšie
Farebnosť: Sivá, Hnedá, Hnedosivá
Hrúbka: 2 cm
Vzhľad: Tvár kameňa
Typ materiálu: Keramika
Formát jednotlivých kusov: 60 x 60 cm
Mrazuvzdornosť: Ano
Škárovanie: Podľa spôsobu pokládky
Hrúbka dlažby: 2 cm
Obsah balenia: 0,72 m²
Hmotnosť m²: 45 kg
Množstvo na palete: 21,60 m²
Hmotnosť palety: 1.000 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz