Prírodný obkladový kameň - Skala Roka

Kód: 271-3S1
Značka: Seviano
€33,98 / balenie 0,34 m2 €28,32 bez DPH €99,94 / 1 m2
Skladom

Skala Roka je prírodný kamenný obklad vyrobený z ruly. Ponúkame ho v moduloch o rozmere 56 x 15,2 cm, hrúbka kameňa je 2 - 4 cm. Balenie obsahuje 0,34 m2 a jeho hmotnosť je 72 kg/m2. Vďaka širokej palete odtieňov šedej až oranžovej pôsobí celý obklad veľmi vycibreným štýlom a pôsobivý dojem dotvára rôzne veľkosti každého jedného kusu ruly. Možno ho použiť v interiéri aj exteriéri. Ideálne sa hodí ako obklad fasády, plotu či sokla, v interiéri potom do spální, spoločenských miestností alebo na krb.

V prípade, že si nie ste istí farebnosťou, štruktúrou, plasticitou alebo kvalitou spracovania, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorka tohto kameňa. Ak následne na základe zaslaného vzorky urobíte objednávku, peniaze za vzorku Vám vrátime. 

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

Obklad ponúkame za zvýhodnenú cenu v II. akosti.

 

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Maxi

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Unikátna farebnosť prírodného obkladového kameňa Skala Roka, s výraznou plasticitou a štruktúrou, môže byť ozdobou Vašej fasády, plota, sokla domu či garáže. Kamenné obklady série Skala sú tiež veľmi obľúbené v interiérových priestoroch. Tu sa najčastejšie používajú na obkladanie múrov spoločenských miestností, spální, schodísk a krbov. Kameň je pripravený do jednotlivých modulov s rozmermi 56 x 15,2 cm. To zaručuje uľahčenie a urýchlenie pokládky, ktoré zvládnete pri Vašej snahe a trpezlivosti sami.
 
 
K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W   Porosil RVV

 

Nemusíte bývať v luxusnom sídle, aby ste si mohli dovoliť umiestniť do interiéru či exteriéru obklad z prírodného kameňa. Rovnako pôsobivo totiž vyzerajú kamene v záhrade elegantného mestského domu a pekne podčiarknu aj čaro vidiecke záhradky.

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Séria Skala obsahuje celkom štyri atraktivne kamenné obklady. K trvalému ošetřeniu oproti vodě a mastnotě odporúčame použiť impregnáciu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Modul
Farebnosť: Hnedá
Hrúbka: 2 - 4 cm
Rozmery: 56 x 15,2 cm
Séria: Roka
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Rula
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 56 x 15,2 cm
Hrúbka kameňa: 2 - 4 cm
Počet modulov v balení: 4 ks
Obsah balenia: 0,34 m²
Typ balenia: Kartónová krabica
Hmotnosť 1 m²: 72 kg

Skala Roka

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz