Kamenná dlažba - Antiko Brown

Kód: 6155S1
Značka: Seviano
€14,03 / balenie 0,24 m2 €11,69 bez DPH €58,46 / 1 m2
Skladom

Ako novinku sme do nášho sortimentu zaradili pieskovcové dlažby série ANTIK. Formátovaná Dlažba antiky Brown je vyrobená zo štiepaného pieskovca hnedej farby. Dlažbu ponúkame v rozmeroch 60 x 40 cm a hrúbka kameňa je 2 - 4 cm. Antik Brown  je možné použiť do interiéru aj  do exteriéru. Pri pokládke do betónu, možno dlažbu použiť ako pojazdovú.

Dlažba Antiko Brown je ideálnou voľbou na terasy, balkóny, do altánov.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Dlažba z prírodného hnedého pieskovca sa vyznačuje veľkou odolnosťou. Dlažbu Antik Brown ponúkame vo formáte 60 x 40 cm. Dlažba je vhodná na komunikácie okolo domu, na terasy a k bazénom. Túto dlažbu možno tiež použiť na pojazdové plochy a to pri pokládke do betónu. Luxusný dizajnový efekt zaistí štiepaný protišmykový povrch, ktorý zaisťuje originalitu každého kusu. Ručne zasekávanie hrany po obvode jednotlivých dlaždíc podporujú tento efekt.

Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčný, krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj na vonkajšie a vnútorné dlažby.

 

K tejto dlažbe ďalej odporúčame:
 
 Interiér  Exteriér 
Impregnácia  W Protect  Porosil RVV
Škárovacia hmota  NVL 300  NVL 300

 

Prírodná kamenná dlažba môže mať rôzny tvar, štruktúru a odlišnosť vo farebnej skladbe. Každý kameň je jedinečný a originálny. Neopakovateľnosť prírodného kameňa je hlavnou prednosťou pred kameňom umelým. Preto tiež fasádne kamenné obklady navodzujú vzhľad modernej architektúry a snúbia originálny ráz domu s vysokou úžitkovou hodnotou. Ďalšou  výhodou prírodného kameňa je obrovská životnosť, stálosť a bezúdržbovosť oproti bežným fasádnym materiálom, ako je napríklad drevo, alebo fasádna omietka. Rovnako ako v exteriéri, tak aj v interiéri domu je možnosť využitia prírodného kameňa nielen ako charakteristický rys celej stavby, ale ako doplnok, ktorý túto dlažbu odlišuje od ostatných časti domu.

Najlepšie sa kombinuje s dlažobnými kockami Mango alebo obrubníkmi Mango.

Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Nechať inšpirovať sa môžete aj na našich webových stránkach v už realizovaných projektoch, kde sme so zákazníkmi vybrali najvhodnejšie návrhy a výsledná práca je naozaj dych berúca. Presvedčiť sa môžete sami vo fotogalérii realizácií našich kamenárov.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Pokládka: Do betonu/maltovej zmesi - pochôdzne plochy, Do štrku - pochôdzne plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pojazdové plochy
Rozmery: 40 x 60 cm
Interiér x Exteriér: Pieskovec
Mrazuvzdornosť: Pochôdzna, Pojazdová
Počet balení (paleta): 2 - 4 cm
Použitie: Interiér - vnútorné, Exteriér - vonkajšie
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Pieskovec
Formát jednotlivých kusov: 60 x 40 cm
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Áno
Hrúbka kameňa: 2 - 4cm
Obsah balenia: 1
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz