Interiérová dlažba/obklad z kameňa - Lima Crem znížená akosť

Kód: 207S1
Výpredaj
Značka: Seviano
€37,43 –38 % €23,18 / balenie 0,74 m2 €19,32 bez DPH €31,32 / 1 m2
Vypredané

Znížená akosť - V prípade zníženej akosti sa môže stať, že jednotlivé kusy dlažby/obkladu budú farebne viac odlišné, než sa očakáva, môžu sa na nich objavovať aj drobné vady, nedokonalosti, väčšia miera pórovitosti, nepresnosti v rozmeroch či na povrchu, preto odporúčame zakúpiť o 10 % materiálu navyše, pretože na tieto nedostatky nie je braný ohľad v prípade reklamácie tovaru zakúpeného v zníženej akosti.

Chystáte sa renovovať interiér alebo zariaďujete dom, či byt a chcete siahnuť po niečom kvalitnom, praktickom, luxusnom a elegantnom? Tak s tým Vám môžeme zaiste pomôcť. Máme pre Vás v ponuke štýlovú interiérovú dlažbu a obklad Lima Crem, ktorý je z prírodného travertínu. Jedná sa o jeden z najžiadanejších prírodných materiálov, ktorý býva hojne využívaný v interiéri. Medzi veľké prednosti travertínu patrí ľahká pokládka a veľmi nízke nároky na údržbu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Nemusíte bývať v luxusnom sídle, aby ste si mohli v dome postaviť dlažbu z prírodného kameňa. Rovnako pôsobivo totiž vyzerajú kamene v spoločenských priestoroch elegantného mestského domu a pekne podčiarknu aj čaro vidiecke záhradky. Kladenie prírodnej kamennej dlažby alebo obkladu tiež nemusí byť tá najdrahšia varianta. Dodajte svojmu domovu nový nádych luxusu a elegancie v podobe kamenného obkladu a dlažby z travertínu. Lima Crem je jedinečný prírodný kameň, ktorý je upravený na hrúbku 1,2 cm. Jedná sa o kompaktnú formu vápenca, ktorá vzniká v riekach a horúcich prameňoch. Travertín má unikátnu kresbu a je k dostaniu v rôznych farebných prevedeniach, od svetlo béžovej, cez hnedú až k našedlým odtieňom. Kresba a farba závisí na lokalite, kde sa travertín ťaží. Vzhľad travertínu je tiež ovplyvňovaný klimatickými podmienkami danej lokality. 

 

K tejto dlažbe ďalej odporúčame:
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer G Pro
Hydroizolácia  Mapegum WPS
Impregnácia  Fleckstop W  Fleckstop WW Protect
Škárovacia hmota  Ultracolor 132  Ultracolor 132
Silikón   Mapesil LM 132  Mapesil LM 132
Údržba  Grundreiniger MN  Grundreiniger MN
 

Ponúkame tri typy kameňa Lima Crem: 

Obklad a interiérová dlažba Lima Crem - tento kameň má výšku 12 mm a skladá sa do románskeho patentu. Je možné si ho pozrieť v priloženom súbore s názvom "Kladečský plán". Travertín vo výške 12 mm je ideálny do interiéru na obklady aj dlažby. Tento travertín môžete použiť aj v exteriéri ako obklad. Túto výšku travertínu možno tiež použiť ako exteriérovú dlažbu, ale iba pre nadkryté plochy (napr. Terasy, balkóny, zimné záhrady a pod.).

Exteriérová dlažba Lima Crem - tento travertin má výšku 30 mm a je ideálnou dlažbou do exteriéru. 

Podlahová lišta - jedná sa o jednotlivé kusy s rozmermi 60 x 6 x 1,2 cm. Podlahové lišty možno však tiež využiť ako interiérovú dlažbu. Skladaním travertínových pásikov do stromčeka (podobne ako drevené parkety) docielime netypického a zároveň zaujímavého formátu prírodného kameňa. 

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Lima Crem nie je jediným produktom série Lima, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Průměrná spotřeba spárovací hmoty Ultracolor:

patent 1,2 cm– spára minimální – 0,3-0,4 kg/m2

Doporučená barevnost spárovací hmota Béžová 2000, č. 132.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady, ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Přírodní kámen
Série: Crem
Vzhled: Přírodní kámen
Použitíie: Interiér - vnitřní
Pokládka: Do lepidla - pochozí plochy
Rozmery: Románský patent
Balenie 2: Románský patent
Interiér x Exteriér: Travertin
Mrazuvzdornosť: Pochozí
Počet balení (paleta / vrstva): Crem
Počet balení (paleta): 1,2 cm
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Formát kameňa: Románský patent
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Podľa spôsobu pokládky
Hrúbka kameňa: 1,2 cm
Obsah balenia: 0,74 m²
Približná váha: 32 kg / m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz