Moderné kamenné dlažby a obklady do kuchyne

Krásna a zároveň praktická kuchyňa je základom každej domácnosti. V prírodnom kameni sa spája práve krása a praktickosť. Dlažba a obklad z prírodného kameňa je teda ideálnou voľbou pri realizácii novej, alebo rekonštrukcie starej kuchyne. Prinášame Vám ukážky realizácií kuchýň našich spokojných zákazníkov. Tu sa môžete inšpirovať pri výbere obkladov a dlažieb.

Do kuchýň sa s veľkou obľubou používajú obklady a dlažby, ktoré sú vyrobené z prírodného kameňa, konkrétne z travertinu.Tento typ kameňa je veľmi populárny najmä kvôli svojmu odolnému povrchu a nízkym nárokom na údržbu. Spojením dlažby a obkladov z prírodného kameňa s drevenými a bielymi prvkami vznikne krásna a zároveň praktická kuchyňa

Trevertino Multi - obklad

Trendo Crem - dlažba

Travertino Crem - koláž

trendo kuchně (1)

Dlažby zo série Rio 

Rio Multi - dlažba

Rio Multi - koláž

Rio Crem - dlažba

rio crem

Lima Multi - dlažba

Lima Multi - koláž

Lime Crem - dlažba

lima crem

 

V prípade, že si nie ste vzhľadom, štruktúrou, či farbou istí, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorku obkladu či dlažby.

Poskytujeme tiež tvorbu 2D či 3D grafických návrhov, ktoré vytvoríme priamo Vám na mieru. Vizualizácia veľmi uľahčí Vaše rozhodovanie.

Priamo na našej predajni Vám radi pomôžu a poradia skúsení kolegovia, poprípade sa na nás môžete obrátiť cez e-mail, či online chat. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz