Interiérová dlažba - Trendo Crem DOPRAVA ZDARMA

Kód: 2541/62S1
Značka: Seviano
€12,72 / balenie 0,248 m2 €10,60 bez DPH €51,29 / 1 m2
Vypredané

Veľký comeback interiérových prírodných kamenných dlažieb. Najnovšia kamenná dlažba do interiéru - Trendo Crem, ktorú teraz ponúkame, vytvorí luxusný a napriek tomu útulný domov. Materiálom je neodolateľný hladený a plnený travertín. Veľkosť dlažby je 61 x 40,6 cm s hrúbkou 1,2 cm. Ľudia sa v poslednej dobe snažia obklopovať prírodnými a luxusnými materiálmi, medzi ktorými je travertín veľmi populárny. Ak teda hľadáte nové tipy pre interiér aj exteriér svojho domu, potom ho môžme len odporúčať.

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

 

K tejto dlažbe odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Adesilex P9 bílé

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Veľký potenciál je teraz v neodolateľnom, luxusnom travertíne, ktorý pôsobí veľmi elegantným a decentným dojmom. Novinku kamenné podlahy Trendo ponúkame vo veľkosti 61 x 40,6 cm. Táto kamenná podlaha Trendo Crem je neodolateľný hladený a plnený travertín, ktorý dokonale vyzdobí náročné miesta ako sú kúpeľne a kuchyne, ale honosným dojmom pôsobí aj vo väčších priestoroch, kde vynikne jedinečný formát kameňa. Stále aktuálna elegancia kameňa. Do módy sa vracajú klasické, ale novo zúžitkované materiály. Vkusný interiér vytvoríme napríklad umiestnením kúpeľňové dlažby z kameňa. Travertínový obklad aj dlažba má veľmi široké využitie, jeho pôvab a eleganciu podčiarknete kombináciou s kamennou mozaikou.

 

K tejto dlažbe ďalej odporúčame:
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer G Pro
Hydroizolácia  Mapegum WPS
Impregnácia  Fleckstop W  Fleckstop WW Protect
Škárovacia hmota  Ultracolor 132  Ultracolor 132
Silikón   Mapesil LM 132  Mapesil LM 132
Údržba  Grundreiniger MN  Grundreiniger MN

 

Travertín je najviac cenený pre svoj unikátny vzhľad. Nielen to je však hlavný argument pre jeho využitie v priestore. Ďalej sa za veľmi vítanú vlastnosť pokladá aj pomerne vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Travertín tiež dobre znáša striedanie vysokých a nízkych teplôt, čím dokolane vytvára priestor pre podlahové vytápanie, pretože vyniká tiež dobrými izolačnými schopnosťami. Dokáže dlho udržať teplotu, je mrazuvzdorný a mimo to ho nezničí ani vlhkosť, s ktorou mnohé iné prírodné materiály pomerne bojujú.

2541

Prírodná kamenná dlažba môže mať rôzny tvar, štruktúru a odlišnosť vo farebnej skladbe. Tento výrobok Trendo Crem je však absolútne unikátny a jedinečný, ktorý je iba v tejto jednej farebnej variácii. Každý kameň je jedinečný a originálny. Neopakovateľnosť prírodného kameňa je hlavnou prednosťou pred kameňom umelým. Preto tiež dlažby a kamenné obklady navodzujú vzhľad modernej architektúry a snúbia originálny ráz domu s vysokou úžitkovou hodnotou. Ďalšiou prednou výhodou prírodného kameňa je obrovská životnosť, stálosť a bezúdržbovosť oproti bežným fasádnym materiálom, ako je napríklad drevo, alebo keramika. Rovnako ako v exteriéri, tak aj v interiéri domu je možnosť využitia prírodného kameňa nielen ako charakteristický rys celej stavby, ale ako doplnok, ktorý túto dlažbu odlišuje od ostatných časti domu. Dlažba Trendo Crem je tiež veľmi nenáročná na údržbu, nepotrebuje žiadnu špeciálnu chemickú úpravu, úplne postačí, keď po pokládke využijete impregnáciu na báze NANO technológiou WProtect, ktorá Vám bude podlahu chrániť najmenej po dobu 12 až 15 rokov. Najlepšia varianta je tiež priebežná starostlivosť o kameň bežným zametaním, vysávaním, alebo vytieraním.

2541-4

Na fotografiách našej realizácie je kamenná dlažba kombinovaná s obklady z prírodného kameňa, konkrétne sa jedná o obklad Tara Crem, ale snúbi sa s celou sériou, ktorá umožňuje popustiť uzdu Vašej fantázie a kombinovať viac farieb, napríklad Tara Aurum a Tara Multi.

Trendo Crem je teraz jediným produktom v tejto sérii, jedná sa o úplnú novinku, pre ktorú sú vzorky v súčasnoti vo výrobe. Budú tu pridané v najbližšej dobe. V aktuálnej ponuke však máme ešte travertín v inej podobe, ktorý nie je hladený alebo plnený, jedná sa o sériu Lima a Rio. Prezrieť si tieto nehlazené dlažby môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

Priemerná spotreba škárovacej hmoty Ultracolor:

61x40,6x1,2 cm – škára 2,5 mm – 0,2 kg/m2

Odporúčaná farebnosť škárovacej hmoty Béžová 2000, č. 132.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Série: Crem
Pokládka: Do lepidla - pochôdzne plochy
Interiér x Exteriér: Travertín
Mrazuvzdornosť: Pochôdzna
Počet balení (paleta / vrstva): Crem
Počet balení (paleta): 1,2 cm
Použitie: Interiér - vnútorné
Rozmery: 61 x 40,6 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Povrchová úprava: hladený a plnený
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz