Travertinový obkladový kameň - Tara Multi

Kód: 439S1
Značka: Kameny.cz
€32,24 / balenie 0,46 m2 €26,87 bez DPH €70,09 / 1 m2
Skladom

Tara Crem je obkladový kameň vyrobený z prírodného travertínu, vyznačuje sa miernou plasticitou a dizajnovou ľahkosťou. Ponúkame ho v moduloch tvaru „Z“ o rozmere 53 x 17,5 cm, hrúbka kameňa je 2 cm. Balenie obsahuje 0,46 m2 a jeho hmotnosť je 20 kg. Obkladový kameň má krémovú farbu s tmavšími prvkami. Obklad je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru. Vhodný je do takmer všetkých miestností domu či bytu, alebo aj ako obklad na fasádu.

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Adesilex P9 bílé

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Tara Multi je prírodný materiál vhodný do interiéru aj exteriéru. Obkladový kameň je z travertínu a obsahuje polodrahokam Onyx, jedná sa o veľmi odolný kameň, ktorý zaručuje dlhodobú odolnosť a farebnú stálosť. Kombinácia rôznych odtieňov prírodného kameňa Tara Multi zaručuje jeho precízny dizajnový efekt. Svetlá farba modulárneho obkladu je pre interiér veľmi žiadaná, a to predovšetkým v miestnostiach, kde chceme dosiahnuť, aby kamenný obklad nestmavil málo presvetlený priestor. Mierna plasticita kameňa zaisťuje na jeho povrchu nádhernú hru svetla a tieňov. Jednotlivé kusy kameňa sú prilepené na moduly s veľkosťou 53 – 17,5 cm a hrúbkou 2 cm.

 

K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W   Fleckstop W

 

Taru Multi Vám dodáme v kartónových škatuliach po 5 kusoch, ktoré vystačia na cca 0,46 m² a váži okolo 23 kilogramov. V prípade, že si nie ste istí farebnosťou, štruktúrou, plasticitou alebo kvalitou spracovania, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorka tohto kameňa. Ak následne na základe zaslanej vzorky urobíte objednávku, peniaze za vzorku Vám vrátime.

Moderní travertinový obklad Tara Multi

Travertínový obklad Tara CREM býva veľmi často kombinovaný s dlažbami z rovnakého materiálu s rovnakým alebo podobným sfarbením. V našej ponuke nájdete napríklad kombinácii s dlažbami Lima Multi, Rio Crem alebo Trendo Crem. Tieto kombinácie nájdete tiež vo fotogalérii, kde môžete vidieť naše realizované projekty z travertínu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Modul
Použitie: Interiér - vnútorné, Exteriér - vonkajšie
Farebnosť: Hnedá, Béžová, Krémová
Hrúbka: 2 cm
Rozmery: 53 cm x 17,5 cm
Séria: Multi
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 53 cm - 17,5 cm
Hrúbka kameňa: 2 cm
Obsah balenia: 0,46 m²
Počet modulov v balení: 5 ks
Typ balenia: Kartónová krabica
Hmotnosť 1 m²: 47 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz