Štýlové obklady a dlažby do predsiene a chodby

Predsieň je miestnosť, ktorá Vás v domácnosti osloví ako prvá. Mala by teda pôsobiť štýlovo a zároveň útulne, aby ste sa Vy aj Vaše návštevy cítili príjemne. Výber ideálnej dlažby a obkladu je teda kľúčový. Nechajte sa inšpirovať fotkami s výberom dlažieb a obkladov z prírodného kameňa našich spokojných zákazníkov.

S veľkou obľubou sa do predsiene a chodieb používajú dlažby zo série Lima. Elegantná dlažba v príjemných odtieňoch v miestnostiach pôsobí príjemne. Séria Lima je vyrobená z prírodného kameňa, konkrétne z travertínu. Tento kameň je veľmi praktický, pretože má nízke nároky na údržbu, čo je v miestnostiach, ako je predsieň veľmi užitočné.

Lima Multi - dlažba

LIMA MULTI - KOLÁŽ

Lima Crem - dlažba

LIMA CREM

Kamenná dlažba Trendo Crem v interiéri pôsobí veľmi luxusne, ale zároveň útulne. Je vyrobená z prírodného kameňa, konkrétne z hladeného travertínu. Tento kameň je veľmi odolný, vďaka tomu sa hodí aj do náročnejších miestností, ako je chodba a predsieň. V kombinácii s atraktívnym kamenným obkladom Tara Crem vytvoríte z vašej predsiene naozajstný klenot.

Trendo Crem - dlažba
Tara Crem - obklad

Tara Crem koláž

Trendo Crem - dlažba

TRENDO CREM - KOLÁŽ

V prípade, že si nie ste vzhľadom, štruktúrou, či farbou istí, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorku obkladu či dlažby.

 Poskytujeme tiež tvorbu 2D či 3D grafických návrhov, ktoré vytvoríme priamo Vám na mieru. Vizualizácia veľmi uľahčí Vaše rozhodovanie.

Priamo na našej predajni Vám radi pomôžu a poradia skúsení kolegovia, poprípade sa na nás môžete obrátiť cez e-mail, či online chat. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz