Travertinový obkladový kameň - Tara Crem

Kód: 438S1
Značka: Seviano
€32,74 / balenie 0,46 m2 €27,28 bez DPH €71,17 / 1 m2
Skladom

Prírodné kamenné obklady zo série Tara sú predpripravené v moduloch tak, aby bola práca s pokládkou jednoduchá a rýchla. Jednotlivé moduly sa skladajú z ručne rezaného kameňa do tvaru obdĺžnikov. Obdĺžniky sú následne zlepené živicou do modulov tvare "Z". Tým sa uľahčí práca s konečnou pokládkou obkladu. Kamenné obklady série TARA sú veľmi obľúbené vďaka miernej plasticite a dizajnové ľahkosti, ktorá vyčaruje efekt luxusného priestoru na každej ploche, ktorou je travertín obložený. Prírodný kameň, z ktorého sú jednotlivé moduly vyrobené, je jedným z najpopulárnejších typov horniny. Použití je možné jak v interiéru, tak exteriéru.

Séria Tara obsahuje celkom tri rôzne obklady Tara Aurum, Tara Crem a Tara Multi.

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Adesilex P9 bílé

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Tara Crem je interiérový prírodný obkladový kameň vyrobený z travertínu. Jedná sa o veľmi odolný kameň, zaručujúci obkladu odolnosť a farebnú stálosť. Pre jednoduchú a rýchlejšiu pokládku sú dané počty kusov živicou prilepené na moduly o veľkosti 53 x 17,5 cm. Tara Crem dodávame v kartónových škatuliach, ktoré obsahujú 5 kusov modulov. Svetlá farba modulárneho obkladu je pre interiér veľmi žiadaná, a to predovšetkým v miestnostiach, kde chceme dosiahnuť, aby kamenný obklad neztmavil málo presvetlený priestor.

 

K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W   Fleckstop W

 

Travertínový obklad Tara CREM býva veľmi často kombinovaný s dlažbami z rovnakého materiálu s rovnakým alebo podobným sfarbením. V našej ponuke nájdete napríklad kombinácii s dlažbami Lima Crem, Patento Crem, Rio Crem alebo Trendo Crem. Tieto kombinácie nájdete tiež vo fotogalérii, kde môžete vidieť naše realizované projekty z travertínu.

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

V prípade, že si nie ste istí farebnosťou, štruktúrou, plasticitou alebo kvalitou spracovania, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorku tohto kameňa. Ak následne na základe zaslaného vzorky urobíte objednávku, peniaze za vzorku Vám vrátime.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Použitíie: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Tvar: Modul
Farebnosť: Béžová, Krémová
Hrúbka: 2 cm
Rozmery: 53 cm x 17,5 cm
Séria: Crem
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ materiálu: Travertín
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 53 cm - 17,5 cm
Hrúbka kameňa: 2 cm
Obsah balenia: 0,46 m²
Počet modulov v balení: 5 ks
Typ balenia: Kartónová krabica
Váha 1 m²: 47 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz