Záhrada so srdcom a dušou

Záhrada je miesto určené na relaxáciu, ale aj k zábave. Inšpirujte sa ako oživiť Vašu záhradu, tak aby ste sa v nej cítili príjemne. Nájdete tu ako môže vyzerať kamenný múrik, kam umiestniť originálne solitery, fontány a kamenné dekorácie alebo ako kamienkami skrášliť záhon s kvetinami.

Veľmi obľúbeným originálnym prvkom záhrady sú kamenné nášľapy. Maju praktické aj estetické využitie. Ich pokládka je pomerna ľahká.

 

Nášlapy Mavi

Nášlapy Mavi - zahrada

 

Atraktívnym záhradnym prvkom sú aj kamenné múriky. Krása kameňa sa snúbi s noblesou okrasných kvetín a spoločne tvoria pôvabnou súčasť záhrady.

zídka_1

 

Skvostne bude Vaša záhrada vyzerať ak do nej zaradíte niektorý z našich exkluzívnych soliternych kamenov. Každý zo soliterov je jedinečný, originálny kus s rozmanitými tvarmi a pestrou barevnosťou. 

_MG_1185-2_1

Atraktívne dekorácie do záhrady nájdete tiež medzi výrobkami z kameňa. Nájdeme tu kamenné sošky aj sochy, k oživeniu priestoru. Alebo tiež lavičky z kameňa, ktoré sa hodia pre relaxáciu v útulnej záhrade.


_MG_4403_2

 

Kamenná fontána je zaujímavým dekoračným prvkom, ktorý určite bude pútať pozornosť. Fontány ponúkame v rôznych veľkostiach, tvaroch a v rozmanitej škále farieb. V našej ponuke nájdete tiež instalačný set, ktorý Vám usnadní instaláciu fontány do Vašej záhrady. 

Fontány koláž

V prípade, že si nie ste vzhľadom, štruktúrou, či farbou istí, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorku obkladu či dlažby.

Poskytujeme tiež tvorbu 2D či 3D grafických návrhov, ktoré vytvoríme priamo Vám na mieru. Vizualizácia veľmi uľahčí Vaše rozhodovanie.

Priamo na našej predajni Vám radi pomôžu a poradia skúsení kolegovia, poprípade sa na nás môžete obrátiť cez e-mail, či online chat. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz