Osobitá exteriérová dlažba

V našej ponuke nájdete veľké množstvo exteriérových dlažieb z prírodného kameňa. Pozrite sa na fotky realizácií našich spokojných zákazníkov a nechajte sa pri výbere vonkajšej dlažby inšpirovať.

Pri vonkajších dlažieb väčšina zákazníkov kladie dôraz na odolnosť povrchu a jednoduchú údržbu. Najmä z tohto dôvodu patrí medzi obľúbené exteriérové dlažby série Lima. Dlažby Lima sú vyrobené z prírodného kameňa travertínu, medzi jeho výhody patrí ľahká pokládka i údržba.

Lima Aurum - dlažba

Lima Aurum - dlažba

Lima Crem - dlažba

Lima Crem - dlažba

Séria dlažieb Tiga je populárna predovšetkým kvôli svojej odolnosti. Je vyrobená z prírodného kameňa pieskovca, ktorý sa vyznačuje svojou odolnosťou. Dlažba má protišmykový povrch a hodí sa aj na pojazdové plochy. Vďaka svojej povrchovej štruktúre a ručne zasekávaným hranám tvorí dlažba jedinečný povrch.

Tiga Mango - dlažba

Tiga Mango - dlažba

Tiga Natura - dlažba 

Tiga Natura - dlažba

Tiga Sandy - dlažba

TIGA SANDY

 

V prípade, že si nie ste vzhľadom, štruktúrou, či farbou istí, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorku obkladu či dlažby.

 Poskytujeme tiež tvorbu 2D či 3D grafických návrhov, ktoré vytvoríme priamo Vám na mieru. Vizualizácia veľmi uľahčí Vaše rozhodovanie.

Priamo na našej predajni Vám radi pomôžu a poradia skúsení kolegovia, poprípade sa na nás môžete obrátiť cez e-mail, či online chat.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz