River Black - mozaika z prírodného kameňa

Kód: 511S1
Značka: Seviano
€70,33 / balenie 0,9 m2 €58,61 bez DPH
Na objednávku

Mozaika z prírodného kameňa River Black je vyrobená z mramoru. Jednotlivé kamienky sú prilepené na sieťku vo formáte 30 x 30 cm. Príprava obkladu do jednotlivých modulov obdĺžnikového tvaru podstatne znižuje prácnosť pri obkladaní a tiež veľmi skracuje dobu pokládky. Mozaiku z prírodného kameňa môžete použiť na obloženie obývacej izby, kúpeľne, toalety, chodby, stĺpov alebo položiť ako dlažbu. Vďaka svojej autentickej štruktúre a farbe sa veľmi hodí do priestranných kúpeľní, kde dotvára prírodné atmosféru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Staviate nový byt či dom? Renovujete kúpeľňu? Plánujete stavbu domáceho wellness kútika? Práve pre tieto varianty je najvhodnejšou voľbou River Black. Mozaika z prírodného kameňa vyrobená z honosného mramoru. Pre jednoduchú a rýchlu pokládku sú jednotlivé kusy mramorové mozaiky živicou zlepené do modulov o veľkosti 30 x 30 cm. Mramová mozaika má veľmi širokú škálu použitia. Využiť ju môžete k obloženiu obývacej izby, kúpeľne, toalety, chodby, stĺpov alebo položiť ako dlažbu. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčny aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj pre dlažby vonkajšie a vnútorné.

Prírodný kamenný obklad môže mať rôzny tvar, štruktúru a odlišnosť vo farebnej skladbe. Každý kameň je jedinečný a originálny. Neopakovateľnosť prírodného kameňa je hlavnou prednosťou pred kameňom umelým. Preto tiež interiérové ​​kamenné obklady navodzujú vzhľad modernej architektúry a snúbia originálny ráz domu s vysokou úžitkovou hodnotou. Ďalšiou prednou výhodou prírodného kameňa je obrovská životnosť, stálosť a bezúdržbovosť oproti bežným fasádnym materiálom, ako je napríklad drevo, alebo keramika. Rovnako ako v exteriéri, tak aj v interiéri domu je možnosť využitia prírodného kameňa nielen ako charakteristický rys celej stavby, ale ako doplnok, ktorý túto dlažbu odlišuje od ostatných časti domu.

Přírodní kamenný obklad z mramoru River Black

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Použitie: interiér
Hrúbka: 1 cm
Rozmery: 30 x 30 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Obsah balenia: 0,9 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz