River Black - mozaika z prírodného kameňa

Kód: 511S1
Výpredaj
Značka: Kameny.cz
€234,34 –74 %
River Black - mozaika z prírodného kameňa
€234,34 –74 % €59,86 / balenie 3,05 m² €49,88 bez DPH €19,63 / 1 m2
Skladom

Mozaika z prírodného kameňa River Black je vyrobená z mramoru. Jednotlivé kamienky sú prilepené na sieťku vo formáte 30 x 30 cm. Príprava obkladu do jednotlivých modulov obdĺžnikového tvaru podstatne znižuje prácnosť pri obkladaní a tiež veľmi skracuje dobu pokládky. Mozaiku z prírodného kameňa môžete použiť na obloženie obývacej izby, kúpeľne, toalety, chodby, stĺpov alebo položiť ako dlažbu. Vďaka svojej autentickej štruktúre a farbe sa veľmi hodí do priestranných kúpeľní, kde dotvára prírodné atmosféru.

Za výpredajovú cenu skladom posledných 3,05 m².

Detailné informácie

Podrobný popis

Staviate nový byt či dom? Renovujete kúpeľňu? Plánujete stavbu domáceho wellness kútika? Práve pre tieto varianty je najvhodnejšou voľbou River Black. Mozaika z prírodného kameňa vyrobená z honosného mramoru. Pre jednoduchú a rýchlu pokládku sú jednotlivé kusy mramorové mozaiky živicou zlepené do modulov o veľkosti 30 x 30 cm. Mramová mozaika má veľmi širokú škálu použitia. Využiť ju môžete k obloženiu obývacej izby, kúpeľne, toalety, chodby, stĺpov alebo položiť ako dlažbu. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčny aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj pre dlažby vonkajšie a vnútorné.

Prírodný kamenný obklad môže mať rôzny tvar, štruktúru a odlišnosť vo farebnej skladbe. Každý kameň je jedinečný a originálny. Neopakovateľnosť prírodného kameňa je hlavnou prednosťou pred kameňom umelým. Preto tiež interiérové ​​kamenné obklady navodzujú vzhľad modernej architektúry a snúbia originálny ráz domu s vysokou úžitkovou hodnotou. Ďalšiou prednou výhodou prírodného kameňa je obrovská životnosť, stálosť a bezúdržbovosť oproti bežným fasádnym materiálom, ako je napríklad drevo, alebo keramika. Rovnako ako v exteriéri, tak aj v interiéri domu je možnosť využitia prírodného kameňa nielen ako charakteristický rys celej stavby, ale ako doplnok, ktorý túto dlažbu odlišuje od ostatných časti domu.

Přírodní kamenný obklad z mramoru River Black

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Použitie: interiér
Hrúbka: 1 cm
Rozmery: 30 x 30 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Obsah balenia: 3,05 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz