Vonkajšia keramická dlažba Silverlake Orsi 60 x 60 x 2 cm - výpredaj Snížená jakost - výprodej

Kód: AFP4-2S1
Novinka Tip
Značka: Mirage
€19,68 / balenie 0,72 m2 €16,40 bez DPH €27,33 / 1 m2
Vypredané

Znížená akosť - Čo to znamená? Znížená akosť znamená, že sa na dlažbe môžu vyskytnúť drobné vady, rôzne nedokonalosti, môže sa jednať o viditeľnejšiu zmenu farby, nepresnosti v rozmere alebo nedostatky na povrchu. Z týchto dôvodov odporúčame zakúpiť o 10% viac materiálu. Reklamácia tovaru v zníženej akosti, kvôli týmto nedostatkom, nemôže byť uplatnená.

Dlažba Silverlake Orsi sa vrelo odporúča do exteriéru, ale skvelo sa hodí aj do interiéru. Vdýchnite vášmu domovu nový život. Obklopte sa prírodnými materiálmi, nech môžete pocítiť kúzlo prírody všade okolo vás. Talianska značka Mirage si na výrobe naozaj dáva záležať, takže aj v prípade zníženej kvality sa vôbec nemusíte obávať o výsledný efekt, ktorý bude úplne dokonalý. Navyše príroda má k dokonalosti ďaleko, preto pokojne môžete nechať vyniknúť jej drobné nedokonalosti. Tie však nie sú v prípade väčšej plochy nijako zrejmé.
Dlažba je keramická, kalibrovaná, mrazuvzdorná a má podobu kameňa.
 
Keramické dlažby sú vhodné na pokládku na terče, do trávy, do štrkového lôžka aj na lepidlo. V prípade pokládky do betónovej/maltovej zmesi, je možné dlažbu využiť aj ako pojazdovú na parkovacie státie alebo príjazdové plochy.
 
Ponúkame ju v rozmeroch 60 x 60 cm.
 
Dlažba má hrúbku 2 cm, veľkou výhodou je možnosť pokládky na terče a využitie klipov. Ponuku terčov a klipov nájdete tu.
 
Minimálne objednateľné množstvo je 15 m2.
 
Na sklade 22,32 m2.
 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Nechajte kúzlo prírody preniknúť až k vašim dverám. Keramická dlažba od značky Mirage je symbolom jedinečného kamenného vzhľadu a predovšetkým funkčnosti. Istotne vás potešia aj jej praktické vlastnosti. Spomenúť môžeme nízke nároky na údržbu, naopak sa vyznačuje pevnosťou, farebnou stálosťou a dlhou životnosťou. Dlažba má hrúbku 2 cm a veľkou výhodou je možnosť pokládky na terče a využitie klipov. Ponuku terčov a klipov nájdete tu.

Spôsob pokládky

1. Kladenie do betónu alebo na lepidlo

Perfektné technické parametre keramických dlažieb Mirage o sile 2 cm v kombinácii s pokládkou na lepidlo alebo do betónového poteru zaručujú vytvorenie veľmi odolnej povrchovej vrstvy. Tento spôsob pokládky umožňuje pohyb a parkovanie osobných automobilov a využitie dlažieb aj na vytěžovaných verejných plochách ako sú cyklotrasy, chodníky a námestia.

2. Inštalácia do štrkového lôžka

Keramické dosky sily 2 cm je možné ukladať do jemného štrkového lôžka bez nutnosti lepenia či betónovania. Jednoduchým kladením tak ihneď získate krásny protišmykový povrch odolný proti nepriaznivým poveternostným podmienkam, machu a plesniam. Vedľa výroby zaujímavých dekoratívnych plôch je pokládka do štrku vhodná na miesta, kde je problém vytvoriť drenáže vody v krajine alebo v betónových povrchoch (terasy alebo balkóny).

3. Inštalácia na terče

Keramickú dlažbu Mirage možno pokladať na konštrukciu terčov, ktorá sa skladá z nosných polypropylénových podpier. Podpery sú dokonale nastaviteľné a umožňujú realizáciu zvýšených podláh na takmer ľubovoľnom podklade. Tento spôsob pokládky je veľmi jednoduchý a navyše umožňuje ukrytie elektrických a vodovodných systémov do dutiny pod dlažbou.

 pokladka keramické dlažby ikona

 Terče pod keramickou dlažbu - spotřeba a rozložení

Celý sortiment terčov na pokládku keramických dlažieb nájdete tu.

Výhody keramických dlažieb 2 cm

 • Protisklzovosť R11
 • Zaručená trvanlivosť
 • Mrazuvzdornosť
 • Moderný design
 • Vhodné pre verejné priestory 
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnosť voči chemikáliám
 • Snadná údržba
 • Všestranný produkt 
 • Odolnosť proti oderu
 • Pomer cena / kvalita 

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšia keramická dlažba 2 cm - pochôdzna
Materiál: Keramika
Druh dlažby: Pochôdzna
Pokládka: Do štrku - pochôdzne plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pojazdové plochy, Do lepidla - pojazdové plochy, Na terče - pochôdzne plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pochôdzna plocha, Do lepidla - pochôdzna plocha
Tvar: Štvorec
Rozmery: 60 x 60 cm
Použitie: Exteriér - vonkajšie
Farebnosť: Šedá, Hnedá, Hnedošedá
Hrúbka: 2 cm
Vzhľad: Tvár kameňa
Typ materiálu: Keramika
Formát jednotlivých kusov: 60 x 60 cm
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Podľa spôsobu pokládky
Hrúbka dlažby: 2 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz