Vonkajšia keramická dlažba 2 cm – Seviano Capuccino

Kód: 000226S1 000229S1 Zvoľte variant
Výpredaj
Značka: Seviano
€40,46 od €40,46 –18 % - až –18 %
ETNA CAPPUCCINO 60X60 (1) kachle
€40,46 od €40,46 –18 % - až –18 % €32,82 / balenie 0,64 m2 €45,52 / balenie 0,72 m2 od €32,82 / balenie 0,64 m2 €27,35 bez DPH €37,93 bez DPH od €27,35 bez DPH €51,28 / 1 m2 €63,22 / 1 m2
Skladom Na objednávku Zvoľte variant
Vyberte si formát
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Luxusná keramická kalibrovaná dlažba Seviano Capuccino v hrúbke 2 cm vhodná na použitie vo vonkajších priestoroch. Mrazuvzdorná dlažba má dva formáty 40 x 80 cm a 60 x 60 cm. Skrášlite si terasu, okolie vonkajšieho bazéna alebo podlahu v altánku dlažbou Seviano Capuccino. Medzi veľké prednosti dlažby patrí možnosť pokládky na terče. Táto dlažba vás neomrzí a bude vám slúžiť dlhé roky. V prípade pokládky do betónovej/maltovej zmesi, je možné dlažbu využiť aj ako pojazdovú na parkovacie státie alebo príjazdové plochy.

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Dlažba Seviano Capuccino je veľmi všestranný produkt, ktorý môžeme definovať troma charakteristickými rysmi. Krása - ktorá dodá eleganciu priestoru v interiéri aj exteriéri. Udržateľnosť - veľmi nízke náklady na údržbu dlažieb. Funkčnosť - technické vlastnosti zaručujú veľmi dlhú životnosť a ideálne parametre. V ponuke máme veľa farieb a formátov.

 

K tejto dlažbe ďalej odporúčame:

 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer G Pro
Hydroizolácia  Mapelastic  Mapelastic
Škárovacia hmota  Ultracolor 132  Ultracolor 132
Silikón   Mapesil LM 132  Mapesil LM 132

 

Spôsob pokládky

1. Kladenie do betónu alebo na lepidlo

Perfektné technické parametre keramických dlažby Seviano Capuccino o sile 2 cm v kombinácii s pokládkou na lepidlo alebo do betónového poteru zaručujú vytvorenie veľmi odolnej povrchovej vrstvy. Tento spôsob pokládky umožňuje pohyb a parkovanie osobných automobilov a využitie dlažieb aj na vytěžovaných verejných plochách ako sú cyklotrasy, chodníky a námestia.

2. Inštalácia do štrkového lôžka

Keramické dosky sily 2 cm je možné ukladať do jemného štrkového lôžka bez nutnosti lepenia či betónovania. Jednoduchým kladením tak ihneď získate krásny protišmykový povrch odolný proti nepriaznivým poveternostným podmienkam, machu a plesniam. Vedľa výroby zaujímavých dekoratívnych plôch je pokládka do štrku vhodná na miesta, kde je problém vytvoriť drenáže vody v krajine alebo v betónových povrchoch (terasy alebo balkóny).

3. Inštalácia na terče

Keramickú dlažbu možno pokladať na konštrukciu terčov, ktorá sa skladá z nosných polypropylénových podpier. Podpery sú dokonale nastaviteľné a umožňujú realizáciu zvýšených podláh na takmer ľubovoľnom podklade. Tento spôsob pokládky je veľmi jednoduchý, a navyše umožňuje ukrytie elektrických a vodovodných systémov do dutiny pod dlažbou.

pokladka ikona

Terče pod dlaždice - rozšířená - vdz - Seviano (1) (1)

Celý sortiment terčov na pokládku keramických dlažieb nájdete tu.

Výhody keramických dlažieb 2 cm

 • Protisklzovosť
 • Zaručená trvanlivosť
 • Mrazuvzdornosť
 • Moderný design
 • Vhodné pre verejné priestory 
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnosť voči chemikáliám
 • Snadná údržba
 • Všestranný produkt 
 • Odolnosť proti oderu
 • Pomer cena / kvalita 

Dodatočné parametre

Kategória: VENKOVNÉ DLAŽBY
Materiál: Keramika
Druh dlažby: Pochôdzna
Pokládka: Do štrku - pochôdzne plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pojazdové plochy, Do lepidla - pojazdové plochy, Na terče - pochôdzne plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pochôdzna plocha, Do lepidla - pochôdzna plocha
Tvar: Štvorec, Obdĺžnik
Použitie: Exteriér - vonkajšie
Farebnosť: Hnedá
Hrúbka: 2 cm
Vzhľad: Tvár kameňa
Formát jednotlivých kusov: 40 x 80 cm a 60 x 60 cm
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Podľa spôsobu pokládky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz