Fontána bridlicová 5

Kód: 9886
Značka: Seviano
€1 055,54 / ks €879,62 bez DPH
Skladom

Krásna fontána je vyrobená z prírodného kameňa, konkrétne z bridlice. Ide o jedinečný originálny kus. Kamene hrali veľmi dôležitú úlohu už v mytológii, rovnako ako skaly – symbolizovali pevnosť, silu, stálosť a nezlomnosť. V dnešnej dobe sú kamene pre zmenu vnímané ako neskutočný zdroj energie. V každom prípade sa ale na naše záhrady kameň hodí už len pre svoj prírodný pôvod a vzhľad, originalitu každého kúska a trvanlivosť, ale aj farebnosť a kresbu. Umiestnením tejto fontány do Vašej záhrady získate nielen obdiv všetkých Vašich návštevníkov, ale aj novú dušu, ktorá vytvára v prírode unikátnu príjemnú atmosféru.

Pre sprevádzkovanie je potreba čerpadlo a ďalšie príslušenstvo a u nás ho môžete výhodne zakúpiť ako celý inštalačné set.

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradná fontána z prírodného kameňa so svojim prirodzeným materiálom a nadčasovým vzhľadom predstavuje skutočnú kráľovnú záhrady. Kamenné fontány pritom každej záhrade dodajú klasický vzhľad. Okrasný prírodný kameň sa vždy aspoň čiastočne líši svojou kresbou a vzorom, môžete si tak byť istí, že vaša kamenná fontána bude skutočný originál.

Fontány patria medzi obľúbené doplnky českých aj zahraničných záhrad. Niektorí ľudia si ich kupujú predovšetkým pre okrasu, iní ich vyhľadávajú pre ich upokojujúce účinky na ľudskú psychiku. Zvuk tečúcej vody pôsobí priamo blahodárne na rozladené nervy. Vďaka fontáne si môžete vytvoriť svoj vlastný wellness kútik uprostred vašej záhrady. Započúvajte sa do zvukov prírody a pobublávajúcej vody. Uvidíte, že vás všetky starosti a stres razom opustia.

Ako fontánu zapojiť?

S našim inštalačným setom je zapojenie novej fontány naozaj jednoduché a zvládne to takmer každý. Tu je krátky náhľad ako inštalácia prebieha.

  • Do vyhĺbené diery vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bolo ponorené
  • Položíme pororošty
  • Rošt prikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamienkami, štrkom, či kamennou kôrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do siete

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁHRADA
Materiál : Prírodný kameň
Typ kameňa: Bridlica
Približná váha: 263 kg
Obsah balení: 1
Rozmery: 57x58x35 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz