Luxusné obklady a dlažby do kúpeľne

Kvalitná kúpeľňa je jeden zo základných prvkov domácnosti. Mala by pôsobiť čistým, nadčasovým dojmom. Preto je k realizácii novej či rekonštrukcie starej kúpeľne ideálne použiť kamenný obklad aj dlažbu, ktorá je spojením elegancie a štýlu.

Premýšľate aká dlažba alebo obklad by sa hodil pri rekonštrukcii či realizácii Vašej kúpeľne? Tu nájdete fotky z realizácií našich spokojných zákazníkov, ktorými sa môžete nechať inšpirovať.

Do kúpeľní sa hodia tmavšie aj svetlejšie kamenné obklady a dlažby. Veľmi obľúbené sú aj štýlové kamenné mozaiky, ktoré pridajú na kráse každej kúpeľne. Trendom moderných kúpeľní je použitie obkladov na stenách v rovnakom dekore, ako je dlažba na podlahe.

Kamenný obklad / dlažba Trendo crem a obklad Travertino Multi pôsobí veľmi atraktívne. Sú vyrobené z prírodného kameňa, konkrétne z travertínu. Tento kameň je veľmi odolný, vďaka tomu sa hodí aj do náročnejších miestností, ako je kúpeľňa.

Trendo Crem - obklad aj dlažba

Trendo Crem - koláž

Návrh bez názvu (9)

koupelna trendo (1)

Travertino Multi - obklad

Travertino Multi - koláž

S veľkou obľubou sa do kúpeľní používajú aj pútavé kamenné mozaiky. Výhodou kamennej mozaiky je jej dlhá životnosť, všestranné využitie, mrazuvzdornosť a stálofarebnosť.

Brix Multi - mozaika 

Brix Multi - koláž

DSC_2782

 

Kamenný obklad / dlažba zo série Fleta pôsobí veľmi noblesným, luxusným dojmom. Vďaka hladkej úprave bridlice dokonale zväčšujú priestor a dokáže podčiarknuť krásu Vašej kúpeľne.

Fleta Roka - obklad aj dlažba

Fleta Roka - koláž

Fleta Nero - obklad aj dlažba

Fleta Nero - koláž

 

V prípade, že si nie ste vzhľadom, štruktúrou, či farbou istí, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorku obkladu či dlažby.

 

 

Poskytujeme tiež tvorbu 2D či 3D grafických návrhov, ktoré vytvoríme priamo Vám na mieru. Vizualizácia veľmi uľahčí Vaše rozhodovanie.

Priamo na našej predajni Vám radi pomôžu a poradia skúsení kolegovia, poprípade sa na nás môžete obrátiť cez e-mail, či online chat. 

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz