Kamenná dlažba a obklad do útulnej spálne

Spálňa tvorí základ, k tomu aby sme sa v našom dome cítili príjemne. Slúži ku každodennému odpočinku a trávime v nej podstatnú časť dňa. Preto je ideálne sa v tejto miestnosti obklopovať príjemnými materiálmi, ako je prírodný kameň, ktorý pôsobí zároveň luxusne aj útulne. Vďaka krásnej spálni bude mať Váš domov srdce aj dušu.
Pozrite sa na realizácie našich spokojných zákazníkov, ktorí si vybrali kamennú dlažbu alebo obklad z našej ponuky.

Veľmi obľúbené sú do spální kamenné dlažby zo série Lima. Vďaka príjemným farbám aj štruktúre sú tieto dlažby do podobných miestností ideálne. Séria Lima je vyrobená z prírodného travertínu, čo je veľmi žiadaný materiál, najmä kvôli pomerne jednoduchej pokládke a nízkym nárokom na údržbu.

Lima Multi - dlažba

Lima Multi - koláž_1

Lima Crem - dlažba

Lima Crem - koláž

V prípade, že si nie ste vzhľadom, štruktúrou, či farbou istí, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorku obkladu či dlažby.

 Poskytujeme tiež tvorbu 2D či 3D grafických návrhov, ktoré vytvoríme priamo Vám na mieru. Vizualizácia veľmi uľahčí Vaše rozhodovanie.

Priamo na našej predajni Vám radi pomôžu a poradia skúsení kolegovia, poprípade sa na nás môžete obrátiť cez e-mail, či online chat.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz