Okrasné kamene - Angel Stone okruhliaky

Kód: 212/3-2
Značka: Seviano
€478,87 / paleta 825 kg €399,06 bez DPH
Skladom

Prezrite si kamenné valúny Angel Stone, jedinečné prírodné dekoratívne prvky vyrobené z kvalitného vápenca v nádherných šedo-zelených farbách. Tieto kamene sú dostupné vo frakci 3 - 5 cm a dodajú vášmu exteriéru či interiéru osobitý a elegantný vzhľad. Ich štruktúrovaný povrch a prírodné farebné variácie robia každý kameň unikátnym umeleckým dielom, ktoré zaujme na prvý pohľad. Paleta 825 kg obsahuje 33 vriec po 25 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prezrite si kamenné valúny Angel Stone, jedinečné prírodné dekoratívne prvky vyrobené z kvalitného vápenca v nádherných šedo-zelených farbách. Tieto kamene sú k dispozícii vo frakci 3 - 5 cm, pričom v našej ponuke nájdete aj väčšie valúny, ktoré dodajú vášmu exteriéru či interiéru osobitý a elegantný vzhľad. Ich štruktúrovaný povrch a prírodné farebné variácie robia každý kameň unikátnym umeleckým dielom, ktoré zaujme na prvý pohľad.

kamenné okruhliaky

Po príprave priestoru, kde sa budú valounky alebo okruhliaky pokladať, odporúčame použiť geotextíliu. To je tkaná textília utkaná z kvalitných polypropylénových vlákien s vysokou pevnosťou a životnosťou. Zabraňuje rastu burín a iných nežiaducich rastlín, znižuje čas potrebný na údržbu, zabraňuje vysychaniu pôdy, udržuje pôdnu vlhkosť a dostatočnú teplotu a znižuje potrebu používania herbicídov a ďalších prostriedkov obmedzujúcich rast buriny.

Koľko okruhliakov objednať?

  • Vymerajte si plochu, ktorú potrebujete pokryť valounky a prepočítajte jej na m².
  • Približná spotreba je 75 kg / m².

Doprava

Dopravu realizujeme pomocou zmluvných partnerov a sme schopní Vám objednávky aj ťažších zásielok doručiť po celom území SR. Dopravca má vždy na automobile mechanizáciu, ktorá je schopná materiál z vozidla zložiť na zem bez nutnosti fyzickej práce.

Dodatočné parametre

Kategória: Okruhliaky a kamienky
Typ kameňa: Vápenec
Mrazuvzdornosť: áno
Nasiakavosť: Nie
Typ materiálu: Prírodný kameň
Veľkosť frakcie: 3 - 5 cm
Pochôdzny produkt: Áno
Stabilný oproti slnečnému žiareniu: Áno
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz