Okrasné kamene - Dark okruhliaky

Kód: 7583/2/PAL
Značka: Seviano
€999,36 / paleta 828 kg €832,80 bez DPH €21,73 / 1 ks
Skladom

Dark valounky sú okrasné kamene do záhrady v šedej farbe z čadičového andezitu vo frakcii 5 - 7 cm. Slúžiť môžu aj ako dekorácia v interiéri. Krásne vyzerajú v kvetináčoch, vo vázach, sklenených nádobách. V záhradách pôsobia veľmi elegantne kdekoľvek okolo domu, dozdobia záhony s kvetinami či skalky. Kamienky sa zbierajú ručne na plážach v Peru, kde ich po celý čas omieľa samo more. Použiť sa dajú na chodníčky, cestičky, na obsypanie stromov, kríkov, záhonov, kvetov, k bazénom a vlastne kamkoľvek do záhrady.

Detailné informácie

Podrobný popis

Okrasné kamene Dark sa dajú využiť ako dekorácia v byte alebo dome. Hodí sa do vázy, kvetináča alebo na dekoráciu rôznych sklenených nádob. Kamienky sa používajú v exteriéri na obsypanie stromov, kríkov, rastlín. Krásne vyzerajú aj okolo bazénov a dajú sa použiť aj na hroby. Skrášlite si svoj dom alebo záhradu prírodnými šedými plážovými okruhliakmi z Peru. Kamienky sa ručne vyberajú a triedia priamo na plážach. Majú úplne prirodzenú štruktúru.

Po príprave priestoru, kde sa budú valounky alebo okruhliaky pokladať, odporúčame použiť geotextíliu. To je tkaná textília utkaná z kvalitných polypropylénových vlákien s vysokou pevnosťou a životnosťou. Zabraňuje rastu burín a iných nežiaducich rastlín, znižuje čas potrebný na údržbu, zabraňuje vysychaniu pôdy, udržuje pôdnu vlhkosť a dostatočnú teplotu a znižuje potrebu používania herbicídov a ďalších prostriedkov obmedzujúcich rast buriny.

Koľko okruhliakov objednať?

  • Vymerajte si plochu, ktorú potrebujte pokryť valounky a prepočítajte jej na m2.
  • V kolónke nižšie "Vyberte si veľkostnú frakciu" kliknite na požadovanú veľkosť.
  • Približná spotreba je 75 kg / m2

Doprava

Dopravu realizujeme pomocou zmluvných partnerov a sme schopní Vám objednávky i ťažších zásielok doručiť po celom území SR. Dopravca má vždy na automobile mechanizáciu, ktorá je schopná materiál z vozidla zložiť na zem bez nutnosti fyzickej práce.

Dodatočné parametre

Kategória: Okruhliaky a kamienky
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Čadičový andezit
Mrazuvzdornosť: Áno
Pochôdzny produkt: Áno
Približná spotreba: 75 kg / m²
Dlhá životnosť: Áno
Stabilné oproti slnečnému žiareniu: Áno
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz